TÜMSO / HABERLER / 2017 1.Sezon TMSL 50 Yaş Liginin Fikstürü Çekildi

2017 1.Sezon TMSL 50 Yaş Liginin Fikstürü Çekildi

TMSL 50 (Türkiye Master ve Veteran Süper Ligi) 2017 1.dönem sezonunun fikstürü çekildi.

03.03.2017 Saat 20:00’da, Bağlarbaşı Nakkaştepe, Koç Grubu Spor Tesislerinde yer alan Bosco Di Serena Restaurant‘ta gerçekleşen fikstür çekimine, ligde yer alan takımlarımızın yöneticileri, TÜMSO yönetim kurulu başkanı Mustafa Kumbasar, başkan yardımcısı Cenk Laleli ve yöneticileri katıldı.

TÜMSO ekibinden Hakan Ertürk video, Kadri Erdem fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdiği fikstür çekiminin yönetimi, Şahin Aydemir ve Ferruh Karataş tarafından gerçekleştirildi.

Yönetim kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar hoş geldin konuşmasının ardından özellikle ligimize yeni katılan takımlarımızı bilgilendirmek amaçlı TÜMSO’nun yapısını, organizasyonlarını ve hedeflerini paylaştı. Konuşmanın ardından fikstür çekimine geçilerek takım yöneticilerimiz tarafından çekilişler yapıldı.

10 hafta sürecek olan TMSL 50+ ligi 05.03.2017 tarihinde başlayacak ve 07.04.2017 tarihinde son bulacak. Yılda iki defa yapılması planlanan TMSL 50+ liginin, 2017 2.sezonu sonbahar aylarında tekrar başlayacak (kesin tarih ayrıca duyurulacak.)

Ayrıca ligimize ve TÜMSO ailesine yeni katılan Çamlıca İş Emeklileri Masterler, Gaziosmanpaşa Masterler ve Transay Veteranlar takımları ile Kulüp Taahütnameleri de imzalanarak lige katılımları resmileştirildi.

Yeni sezonda tüm takımlarımıza başarılar diliyor, ligimize yeni katılan takımlarımıza tekrar hoş geldiniz diyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …