TÜMSO / HABERLER / 2017 Minialig Şampiyonu Kozyatağı Masterler Oldu

2017 Minialig Şampiyonu Kozyatağı Masterler Oldu

TÜMSO tarafından düzenlenen, Minyatür Halı Saha Ligi olan MİNİALİG’in 2017 sezonu şampiyonu, Kozyatağı Masterler oldu.

37 yaş üstü master takımlarından oluşan Minialig, 5’er kişilik oyuncularla ve kalecisiz oynanıyor. 3 sezondur düzenlenen ligin 2017 sezonunun şampiyonu son hafta karşılaşmaları sonucunda Kozyatağı Masterler oldu.

Şampiyonun kupasını ve madalyalarını TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar verdi. Ayrıca Şampiyon olan takım oyuncularına TÜMSO’yu hiç bir organizasyonda yalnız bırakmayan Hunca firmasının gönderdiği Jagler ürünler ile TÜMSO’nun hediyeleri verildi.

Minialig 2017 sezonunun en centilmen takımı Azim Gençlik Masterler takımı oldu. Takımın Fair Play kupa ve madalyalarını Minialig ekibinden Levent Şirin verdi.

Ligi ikincilikle tamamlayan Evidea Master takımı ikincilik kupasını ve madalyalarını TMSL Ligleri (40 ve 50 Yaş, Türkiye Master Süper Ligi) Başkanı Erkan Soyyiğit’in ellerinden aldı.

Üçüncülük kupasını kazanan Hasanpaşa Masterler takımının kupa ve madalyalarını, Minialig’in kurucularından Can Çatık verdi.

Minialig’de mücadele eden Paşalimanı Masterler takımının katılım kupası ve madalyalarını TÜMSO Bilgi Sistem Sorumlusu Şahin Aydemir verdi.

Ligin gol kralı, lig şampiyonu Kozyatağı Masterler takımının kadrosundan Vedat Ali Şenlik oldu ve kupasını Hunca Kozmetik Türkiye satış direktörü Seyhan Dinç verdi.

 

Ve 2017 sezonunda Minialig onur ödülüne layık görülen iki isim vardı. Bunlardan biri ligin en deneyimli ve tecrübeli oyuncusu Kozyatağı Masterler takımından Doğan Karatekin, diğeri ise Minialig’in kurucularından ve bu güne gelmesinde büyük emeği olan, Paşalimanı Masterler takımında da top koşturan Can Çatık’tı.

Doğan Karatekin’in onur ödülü plaketini TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar, Can Çatık’ın onur ödülü plaketini Doğan Karatekin verdi.

Minialig 2017 sezonu Kupa ve Ödül törenini TMSL 50+ lig Koordinatörü Ferruh Karataş başarı ile yönetti.

TÜMSO ekibi olarak törenin şenlik havasında geçmesi için yapılan hazırlıklar ve sunulan ikramların yanında törenin gerçekleştiği Vezirspor Tesilerinin sahibi Selim Veziroğlu’na ilgi, alaka ve desteklerinden ötürü TÜMSO ekibi olarak ayrıca teşekkür ediyor, Şampiyon olan Kozyatağı Masterler oyuncularını ve dereceye giren diğer tüm takım oyuncularını kutluyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …