TÜMSO / HABERLER / 50 Yaş Üstü Master Süper Ligi 5.Sezonuna Başlıyor

50 Yaş Üstü Master Süper Ligi 5.Sezonuna Başlıyor

2016 yılından bu yana TÜMSO (Türkiye Master Spor Organizasyonları) tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk 50 Yaş Üstü Master Ligi, 11 Mart 2018 Pazar günü İBB Bostancı Sahil Spor Kompleksinde oynanacak karşılaşmalarla başlıyor.

10 hafta boyunca zevkli ve keyifli karşılaşmalara sahne olacak 50 Yaş Üstü Master Süper Liginde 6 takım, çift devreli bir lig usulü ile mücadele edecek. Ligin 50 yaş üstü oyunculardan kurulu takımların yer alması nedeni ile 6 takımla sınırlandırılan ligde, sağlık konusunda tüm önlemler alınarak her karşılaşmada 112 Acil Müdahale Sağlık ekibinden 1 personel hazır bulundurulacak.

TÜMSO’nun önemli projeleri arasında yer alan 50 Yaş Üstü Master Süper Liginde, önceki sezonlarında da olduğu gibi kaliteden ödün vermeden ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri yine ücretsiz sağlanacak.

50 Yaş Üstü Master Süper Ligi tüm karşılaşmalarında sağlanan ücretsiz hizmetler:

  • 112 Acil Müdahale Sağlık Personeli
  • TFF Tarafından atanan resmi hakem
  • Alt yapısı eksiksiz, 40mX80m ölçülerinde özel suni çim saha
  • Oyuncuların su ihtiyacı
  • Fotoğraf çekimi
  • www.tumso.org sitesinde takım ve futbolcular için özel sayfalarının hazırlanması ve istatistiklerinin tutulması.
  • Oyuncuların lisanslanması
  • Sezon boyunca fikstür, maç sonuçları, puan durumu, gol krallığı ve kart cezalarının güncel yayınlanması ve istatistiklerinin tutularak web sitesinde yayınlanması.
  • www.tumso.org sitesinde yayınlanan bu bilgilerin ve çekilen fotoğrafların TÜMSO’nun sosyal medya hesaplarından (Facebook, Instegram, Youtube ve Twitter) her hafta düzenli paylaşılması.

11 Mart 2018 Pazar günü İstanbul Anadolu Yakası İBB Bostancı Sahil Spor Kompleksinde başlayacak 1.hafta karşılaşmaları şu şekilde olacak.

İstanbul Anadolu yakasında devam edecek 50 Yaş Üstü Master Süper Ligini yaygınlaştırmak adına İstanbul Avrupa yakasında da çalışmalar devam ediyor. 50 Yaş Üstü Master Süper Ligi kalite ve kriterlerine uygun şartların oluşturulmasının ardından yine 6 takımla sınırlı tutulacak lig için başvurular alınmaya başlandı.

İstanbul Avrupa yakasında mücadele etmek isteyen 50 Yaş üstü takımlar (0542) 265 92 29 numaralı telefondan ön bilgi alabilirler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …