TÜMSO / BİYOGRAFİ / Ali Ozan ARAÇ Kimdir?

Ali Ozan ARAÇ Kimdir?

Kırklareli Masterler takımının golcüsü ve futbol aşığı Ali Ozan ARAÇ Kimdir?

1978 Yılında, gurbetçi bir anne-babanın çocuğu olarak, İsviçre’de Dünya’ya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İsviçre’de yaptı. 7 yaşında, FC Thalwil takımı alt yapısında futbola adım attı. FC Zürih, Grasshoppers takımlarında oynadı.

1995 yılında Türkiye’ye kesin dönüş yaparak memleketim Kırklareli’ne yerleşti. Kırklarelispor, İnecespor, Sanayispor, Kayaspor, Kofçaz Serhatspor  takımlarında profesyonel ve amatör olarak 36 yaşına kadar futbol oynadı.

Son oynadığı takım olan Kofçaz Serhatspor’da, antrenörlük hayatına adım attı ve daha ilk yılda rekor sayılacak puan toplayarak açık ara takımını şampiyon yaparak, Kırklareli Süper Amatör kümeye yükseldi.

Şu anda bir yandan Kırklareli 1. Amatör kümede yer alan Kavaklıspor’u çalıştırıyor, bir yandan TÜMSO,  TMSL 40+ liginde yer alan Kırklareli Masterler Futbol Takımı’nda futbol oynuyor ve bir yandan da esnaflık (ayakkabı sektörü) yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onur ARAS Kimdir?

HAYAT SANATTIR, HAYAT FUTBOLDUR felsefesini benimsemiş, Türkiye Master Süper Ligi takımlarından, Ataşehir Masterler başkanı Onur …