TÜMSO / HABERLER / Anadolu Grubunun Şampiyonu Kartal Bulvar Masterler

Anadolu Grubunun Şampiyonu Kartal Bulvar Masterler

Türkiye Master Süper Ligi, 2017-2018 sezonu Marmara Anadolu Grubunun Şampiyonu Kartal Bulvar Masterler takımı oldu.

Zorlu ve keyifli geçen ligin ardından, oynadığı 14 maçta mağlup olmadan ligi tamamlayarak namağlup şampiyonluk kupasına uzanan, Kartal Bulvar Masterler takımı ile birlikte ligi ikinci bitiren Kozyatağı Masterler takımı olurken, Üçüncülük için mücadele eden Rize Masterler ve Ümraniye Muyar masterler, ligin son haftasında karşı karşıya geldiler. 1-1 devam eden karşılaşmanın son dakikalarında 2-1 öne geçen ve maçı bu skorla tamamlayan Rize Masterler, üçüncülük kupasına uzanan takım oldu.

Öncelikle Türkiye Master Süper Ligi Marmara Grubunda mücadele eden takımlara lige katılım plaketleri ni lig başkanı Erkan SOYİĞİT verdi.

Gülsuyu Esenler stadında oynanan son hafta maçlarının ardından kesinleşen sonuçlarla dereceye giren takımların kupa ve ödülleri, TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KUMBASAR, Türkiye Master Süper Lig başkanı Erkan SOYYİĞİT, Başkan Yardımcısı ve 50 yaş lig sorumlusu Ferruh KARATAŞ ve TÜMSO Yönetim Kurulu Üyesi Cenk LALELİ’nin katılımı ile törenle verildi.

2017-2018 sezonu Türkiye Master Süper Ligi Marmara Anadolu Grubunun lig şampiyonu Kartal Bulvar Master takımı, şampiyonluk kupasını almadan önce tüm takım oyuncularına madalya verilirken, TÜMSO’nun kurulduğu günden beri desteğini esirgemeyen ve tüm organizasyonlarında yanımızda olan HUNCA Kozmetik firmasının hediyeleri verildi. Ve, takımı adına Seyfullah ABALI, şampiyonluk kupasını Türkiye Master Süper Lig başkanı Erkan SOYYİĞİT’in ellerinden aldı.

Türkiye Master Süper Ligi, Marmara Anadolu Grubu lig ikincisi olan Kozyatağı Masterler takımı kupasını takımı adına Rıfat DENİZ’e, TÜMSO Yönetim Kuru Üyesi Cenk LALELİ verdi.

Son maçında Ümraniye Muyar Masterler takımını 2-1 yenerek üçüncülük kupasına hak kazanan Rize Master takımının kupasını, Türkiye Master Süper Lig başkanı Erkan SOYYİĞİT, takımı adına İsmail ALBAYRAK’a verdi.

Ligin en az kart gören ve Fair-Play kupasını hak eden Ataşehir Masterler, kupasını takımı adına Onur ARAS, Başkan Yardımcısı ve 50 Yaş Lig sorumlusu Ferruh KARATAŞ’ın ellerinden aldı.

Gol krallığı yarışında 11 maçta 20 gol atan ve takımının şampiyonluğunda önemli paya sahip olan Kartal Bulvar Masterler takım oyuncusu Seçkin ÖZBAY oldu.

TFF tarafından atanan ve her maç sonrasında gündemin ilk sırasında olan hakemlerimiz adına sezon sonunda maçları yöneten hakemlerimize teşekkür plaketlerini Yönetim Kurulu Üyemiz Cenk Laleli verdi.

Kupa töreninin sunumunu yapan değerli dostumuz Cengiz TEKİN’e desteğinden dolayı teşekkür plaketini Türkiye Master Süper Lig Başkanı Erkan SOYYİĞİT verdi.

Keyifli ve coşkulu geçen törenin ardından, takım yöneticilerinin whatsapp grubumuzda yazdıkları mesajlarda, ortaya koyduğumuz emeğin ve yorgunluğun karşılığının görüldüğünü bilmek, ekip olarak bizleri ayrıca mutlu etti.

Elbette eksiklerimiz oldu ama, amaç ve niyetimiz Türkiye Master Süper Liginin hak ettiği kaliteye ulaşması ve takımlarımızla ortaya koymaya çalıştığımız değerleri birlikte devam ettirmeye çalışmaktı.

Ve o mesajlardan bazıları:

Kozyatağı Masterler (Caymaz Kaptan)
Şahsım ve takımım adına herkese teşekkür ediyorum. Centilmence geçen sezonun sonunda dereceye giren takımları kutluyorum. Hakem kaynaklı gerginliklerin dışında takımların birbirleriyle ciddi bir takım sorunlar yaşamamış olması sevindirici. Şahsım ve takımım adına birilerini üzdüysek yada kırdıysak özür dileriz. Hakkınızı helal edin. Antalya’da mücadele edecek takımlara şimdiden başarılar dilerim. Görüşmek üzere…

Rize Masterler (İsmail Albayrak)
Rize Masterler olarak öncelikle Ligimizi organize eden Mustafa ve Erkan Başkana, abilerimize ve güzel ekibine Şahin bey, Gül hanım, Ferruh bey, Cenk bey ve diğer yönetimde bulunan kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Asil olan bu ligde takım başkanlarıma ve yöneticilerine sahada bu yaşta ter döken tüm takım futbolcu arkadaşlarıma bu sezonu iyisiyle kötüsüyle ligi tamamlayıp ve de bu zaman içerisinde yeni dost ve arkadaş edinmemiz, bizlere ayrı bir mutluluk vermiş arkadaşlıkla Rize masterlerı zenginleştirmiştir.
Bu vesileyle, maçlarımızda ister istemez bilmeyerek belki sert müdahaleler olmuş ve kırıcı kelimeler kullanmış olabiliriz. Takım halinde bunları unutup bu aile içersinde bulunan tüm Yönetim ve futbolcu arkadaşlardan biz haklarımızı helal ettiğimiz gibi sizde inşallah helal edersiniz. Dostluğumuz ve arkadaşlığımız her zaman daim olmak dileklerimle Hepinizi Allaha emanet ediyor, nice sezonlarda buluşmayı diliyorum.

Küçükyalı Masterler (Yalçın Yanmış)
Küçükyalı takımı olarak bu güzel organizasyonu yapan başta Mustafa, Erkan, Ferruh bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz. Benzer organizasyonlar arasında açık ara en iyisi TÜMSO, profesyonele yakın bir iş çıkardılar. Turnuva kura çekilişinden 3 gün önce 6 kişiyle kurulmuş bir takım olarak elimizden geleni yapmaya çalıştık, seneye daha güçlü bir takımla katılmaya çalışacağız. Saha içi ufak tefek gerginlikler dışında tatsız bir olay yaşamadan tamamladık ligi, yine de kırdığımız arkadaşlar olduysa özür dileriz. Seneye görüşmek üzere finallerdeki takımlara başarılar.

Paşalimanı Masterler (Ersin Yıldırım)
Paşalimanı  takımı olarak TÜMSO yöneticilerine  ve tüm çalışanlarına emeklerinden ötürü teşekkür ederiz. Organizasyonun katılımcısı olan tüm takım oyuncularına ve yöneticilerine, ayrıca hakem kardeşlerimize de teşekkür ederiz. Yeni organizasyonlarda görüşmek üzere selamlar …

Kartal Bulvar Masterler (Necmi Zengin)
KARTAL BULVARSPOR MASTERLAR takımı olarak tüm TÜMSO çalışanlarına emeklerinden dolayı , her sorunumuzda yanımızda olan Ferruh beye, Mustafa beye ve Erkan beye ayrı ayrı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. Gecen ligde eğer bir yanlışımız oldu ise affola, herkese teşekkür ederiz.

Ataşehir Masterler (Onur Aras)
Ataşehir masterler takımı olarak bu güzel organizasyonda bizlere spor alanında ikinci bahar olarak adlandırabileceğimiz bir sezon yaşattıkları için göstermiş oldukları ilgi alaka ve emeklerinden dolayı Mustafa Kumbasar, Erkan Soyyiğit, Ferruh bey, Şahin bey ve arka planda çalışanlarına içtenlikle teşekkür ediyor başarılar diliyorum. Ayrıca lige katılan Takım Başkan ve Kaptanlarına bu güzel paylaşım ve dostluklarından dolayı sevgi ve saygılarımı sunarım. Sağlıklı mutlu güzel günlerde görüşmek üzere sağlıcakla dostça kalın.

Kartal Bulvar Masterler (Hakan Bilen)
T E Ş E K K Ü R L E R…
Tüm TÜMSO ailesine ve TÜMSO’ya değer katan birbirinden değerli Marmara Anadolu, Marmara Avrupa ve Doğu Karadeniz’i  temsil eden, bu uğurda öz veriyle ter akıtan tük takımları canı gönülden tebrik ederiz. Kartal Bulvar Ailesi olarak TÜMSO yöneticilerine bu güzel organizasyonu düzenlediği ve tüm sorunlarımıza anında çözüm üretmeye çalıştığı için canı gönülden teşekkür eder, genç hakemlerimiz de dahil olmak üzere organizasyona katılan takımlarımızdan sürçilisan ettiysek samimiyetle özür dileriz.

Çengelköy Masterler (Ercan Yılmaz)
Tansiyon yüksekken sahada olanlar sahada kaldı . 30 sene evvelki çocukluk arkadaşlarımla bir sezon geçirdik , ilk sezon ve sadece kendi ekibimizden kurduk takımı. Bu yüzden saha performansından eksik de kaldık . Çenemize vurdu, gereksiz dialoglar yaşandı. Ama maç bitti, dostluk baki kaldı. Bu oluşum için emek harcayan tüm arkadaşların emeğine, yüreğine sağlık. Antalya’daki turnuvaya katılacak takımlara başarılar dilerim. Tekrar görüşmek dileğiyle, Allah’a emanet olun…

Kırklareli Masterler (Mesut Gövce)
Bizlere; belirli yaşa gelmiş insanlara, düzenli, sistematik ve kaliteli spor yapma imkanı sunduğunuz için…
Sizlere; ufak tefek sorunlar olmasına rağmen ki insanın olduğu her yerde oluyor…Tüm yönetici ve sporcu arkadaşlarıma Şahsım ve takımımız adına şükranlarımı sunuyorum. Selamlar.

Arnavutköy İnanç Masterler (Harun Yazıcı)
Ömrünüz bereketli geçsin. Başkan ve TÜMSO ailesi

Us Grup Masterler (Erkan Zengin)
Çok çok güzel bir lig yaşadık, emeği geçen herkese teşekkürler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …