TÜMSO / HABERLER / Avrupa Grubunun Şampiyonu Us Grup Masterler

Avrupa Grubunun Şampiyonu Us Grup Masterler

Türkiye Master Süper Ligi, 2017-2018 sezonu Marmara Avrupa Grubunun Şampiyonu Us Grup Masterler takımı oldu.

12 takımın mücadele ettiği Türkiye Master Süper Ligi Marmara Avrupa grubunda Us Grup Masterler, oynadıkları tüm maçları yenilgisiz ve beraberlik almadan namağlup olarak şampiyon kupasına uzandı. Şampiyon olan Us Grup Masterların ardından ikinciliği Beşiktaş Masterler, üçüncülük kupasını ise Hunca Masterler paylaştılar. Fair-Play Kupasınının sahibi ise Kırklareli Masterler takımın oldu.

Avrupa Grubunun gol kralı, ligi üçüncülükle tamamlayan Hunca Masterler takımının başarılı oyuncusu Ali TERZİ oldu. Ali TERZİ 10 maçta attığı 17 golle gol krallığını hak eden oyuncu oldu.

İBB Esenler Stadında oynanan Us Grup Masterler-Yeni Levent Konaklar maçının ardından gerçekleşen tören öncesi, Türkiye Master Süper Lig başkanı Erkan SOYYİĞİT kısa bir konuşma yaparak ligde yer alan takımlarımıza, TÜMSO çalışanlarına ve sezon boyunca emeği geçen İBB Destek Hizmetleri Dair Başkanı Osman SAVAŞ’a, İBB Esenler Stadı Tesis Müdürü Serdar  KARUL’a ve Esenler Klüpler Birliği Başkanı Ayhan ÇINAR’a ayrı ayrı teşekkür etti. Ayrıca TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KUMBASAR kendilerine teşekkür plaketlerini takdim etti.

İBB Destek Hizmetleri Dair Başkanı Osman SAVAŞ
İBB Esenler Stadı Tesis Müdürü Serdar KARUL
Esenler Klüpler Birliği Başkanı Ayhan ÇINAR

Her zaman olduğu gibi Hunca Kozmetik firması bizleri yalnız bırakmayarak şampiyon olan Us Grup takım oyuncularının hepsine ürünlerinden bir set yaparak hediye etti. Hediyeleri Hunca Kozmetik firma yetkilisi Seyhan DİNÇ, Us Grup oyuncularına tek tek vererek tebrik etti. Erkan SOYYİĞİT ise şampiyon takım oyuncularına madalyalarını verirken şampiyonluk kupasını İBB Destek Hizmetleri başkanı Osman SAVAŞ’ın ellerinden aldılar.

Avrupa Grubunun ikincilik kupasına uzanan Beşiktaş Masterler kupasını takımı adına İsa BOSNA, Türkiye Master Süper Lig başkanı Erkan SOYYİĞİT’in elinden aldı.

Ligi üçüncülükle tamamlayan Hunca Masterler, kupasını takıma adına Seyhan DİNÇ Esenler Klüpler Birliği Başkanı Ayhan Çınar’dan aldı.

Fair-Play Kupasını kazanan Kırklareli Masterler takımının kupasını, TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KUMBASAR, hafta sonu son oynadıkları Hunca Masterler maçı öncesi takımı adına Mesut GÖVCE’ye, lige katılım plaketini ise Alparslan SARI’ya verdi.

Gol krallığı ödülünü kazanan Ali TERZİ, ödülünü alırken yaptığı alçak gönüllü konuşması ile herkesten alkış ve taktir topladı ve ödülünü İBB Esenler Stadı Tesis Müdürü Serdar KARUL’un elinden aldı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …