TÜMSO / HABERLER / Batı Karadeniz TMSL Lig Koordinatörü Güngör Demirci Oldu.

Batı Karadeniz TMSL Lig Koordinatörü Güngör Demirci Oldu.

TÜMSO ailesi büyümeye devam ediyor. Bölge yapılanması kapsamında Batı Karadeniz bölgesi TMSL Lig Koordinatörlüğü’ne Güngör Demirci getirildi.

Geçtiğimiz günlerde TÜMSO Yönetim Kurulu üyelerinin Batı Karadeniz bölgesine yaptığı tanıtım toplantısı ile bu bölgede lig çalışmalarına start vermişti.

Batı Karadeniz bölgesinde gerekli koşulların sağlanması, alt yapının oluşturulması ve bu bölgedeki master takımları Türkiye Master Süper Ligi (TMSL) bünyesinde bir araya getirmek için; futbol camiasına yakınlığı, çalışkanlığı ve titizliği ile tanıdığımız Güngör Demirci ile çalışmaları sürdürme kararı alındı.

TÜMSO ailesine katılan Güngör Demirci’ye hoş geldin diyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

Güngör Demirci Kimdir?

Güngör Demirci 1952 yılında Bartın’da dünyaya geldi. Öğretmen çocuğu olan Güngör Demirci ilk, orta ve lise tahsilini yine Bartın’da yaptı. Üniversite tahsilini yarıda bırakmak zorunda kalarak 2.sınıftan ayrıldı.

Emeklilik dönemine kadar 35 Yıl özel firmaların personel ve muhasebe müdürlüklerini yaptı. Meslek yaşamındaki uzun yıllar onu oldukça titiz, düzenli ve sıfır hatayla iş yapma yetisini geliştirdi.

İş hayatı ile birlikte futbola olan tutkusu da devam etti. 1970-1975 yılları arasında Bartın Spor’da top oynadı, 1984-1988 yılları arasında da Futbol İl Temsilciliği görevini yürüttü.

Çeşitli dernek kuruluş çalışmalarında da yer alan Güngör Demirci, BASAD Bartın Veteranlar futbol takım yöneticiliği ile devam etti.

Güngör Demirci halen Bartın’da Konut Yapı Kooperatifleri Birliğinde yöneticilik yapmakta.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …