TÜMSO / MANŞET / Beşiktaş Masterler, Türkiye Master Süper Liginde

Beşiktaş Masterler, Türkiye Master Süper Liginde

Türkiye Master Süper Ligi (TMSL 40+) 2017-2018 Sezonuna ilk başvuru imzasını, Beşiktaş Masterler takımı attı.

2017-2018 Sezonuna start veren 40 Yaş Türkiye Master Süper Ligi, Master camiasında disiplini, düzeni, kurumsal yapısı  ve centilmenliği ile isim yapmış olan Beşiktaş Masterler takımı ile sözleşme imzaladı.

Pazartesi günü Beşiktaş’ın nezih mekanlarından Elde Börek’te takım olarak düzenledikleri iftar yemeğine, aileleri ile gelen Beşiktaş Masterler takımı, TÜMSO Yöneticilerini de davet ederek hem ev sahipliği yaptılar hem de Türkiye Master Süper Ligine katılım sözleşmesini imzaladılar.

TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar, TMSL Ligleri Başkanımız Erkan Soyyiğit, Disiplin Kurulu Başkanımız Levent Köse, TMSL 50+ Lig Koordinatörü Ferruh Karataş, TÜMSO Başkan Yardımcısı Cenk Laleli ve TÜMSO Bilgi Sistem Sorumlusu Şahin Aydemir’in katıldığı iftar yemeği, sıcak ve samimi bir atmsoferde geçti.

Beşiktaş Masterler takım başkanı Oktay Ertuğrul, başkan yardımcısı Bülent Yalçınkayalar ve takım kaptanı Osman Uzunağca TMSL 40+ ligine katılımlarından dolayı memnuniyetlerini dile getirirken TÜMSO yöneticilerine yeni sezon için başarılar dilediler.

2017-2018 sezonu için iddialı çalışmalar yürüten TMSL başkanımız Erkan Soyyiğit ise, henüz ikinci sezonu olmasına rağmen TMSL liginin Türkiye’de ses getirecek, adından bahsettirecek, kurumsallaşma ve markalaşma yolunda adımlar atarak önemli projeleri hayata geçireceklerinin altını çizdi.

TMSL ligine katılım sözleşmesini Beşiktaş Masterler Başkanı Oktay Ertuğrul ve TMSL Başkanı Erkan Soyyiğit imzaladılar. İmza sonrası ise hem Beşiktaş Masterler takım yöneticileri hem de TÜMSO yöneticileri, objektiflere birliktelik pozu verdiler.

Kaliteli bir kadroya sahip olan ve kurumsal yapısı ile TÜMSO ailesine katılan Beşiktaş Masterler takımına hoş geldiniz diyor, ligde başarılarının devamını diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …