TÜMSO / HABERLER / Cebeci Spor Kompleksi Yöneticilerine Teşekkür Ziyareti

Cebeci Spor Kompleksi Yöneticilerine Teşekkür Ziyareti

İlk günden beri TÜMSO’nun yanında olan ve desteklerini esirgemeyen Cebeci Spor Tesisi ve Futbol Stadyumu yetkililerini, TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa KUMBASAR bugün kendilerini ziyaret ederek desteklerinden ötürü hem teşekkür etti, hem de TÜMSO için hazırlanan özel ajandalardan hediye etti.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KUMBASAR, ziyareti esnasında Gençlik ve Spor Müdürlüğü, Cebeci Spor Kompleksi Sorumlusu Süleyman KORKUT, Cebeci Spor Tesisi ve Futbol Stadyumu Yetkilileri Sedat ÖZDEMİR, Gökkuşağı YALÇIN, Orhan BALIKÇI ve Serkan DOĞAN ile görüşerek birlikte objektiflere poz verdiler.

TMSL 40+ ligi maçlarının oynandığı Cebeci Stadında, bildiğiniz gibi tüm maçlar Hakan ERTÜRK tarafından anlatımlı olarak canlı yayınlanıyor. İstanbul takımları ise herhangi bir ücret ödemeden Cebeci stadında konuk ettiği takımlara ev sahipliği yapıyor.

Stadın ücretsiz temini, stad ışıklandırması, imkan verdiği ölçüde skor board tabelesının kullanımı, lojistik destek, su temini ve her şeyden önce yapıcı, sıcak ve samimi yaklaşımlarından ötürü tüm Cebeci Spor Kompleksi yönetici ve personeline TÜMSO ailesi olarak tekrar teşekkür ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜRKİYE MASTER SÜPER LİG 2018-2019 SEZONUNA HAZIR

Türkiye’nin en prestijli ligi Türkiye Master Süper Lig 2018-2019 sezonuna hazır. Yeni sezon için takım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.