TÜMSO / HABERLER / Doğu Karadeniz’de Türkiye Master Süper Ligi Anlatıldı

Doğu Karadeniz’de Türkiye Master Süper Ligi Anlatıldı

2017-2018 Sezonu bölgesel yapılanmasına devam eden TÜMSO, bu kapsamda Doğu Karadeniz bölgesinde Türkiye Master Süper Ligini başlatmak için yoğun temaslarını tamamladı.

3-4 Temmuz 2017 tarihleri arasında 2 günlük seyahat programı çerçevesinde Rize’ye giden TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar ve Bilgi Sistem Sorumlusu Şahin Aydemir’e, TÜMSO Yönetim Kurulu Üyesi Osman Balcı ve Doğu Karadeniz Bölge Sorumlusu Şeref Yerebakan’da eşlik ettiler.

2 gün boyunca aralıksız devam eden ziyaretler, toplantı ve basın bilgilendirmeleri ile Doğu Karadeniz bölgesinde Türkiye Master Süper Liginin tanıtımı yapıldı.

Rize ve Artvin ilçe Master takım yöneticilerine yönelik düzenlenen bilgilendirme toplantısında bir araya gelen TÜMSO yönetimi, yeni sezonda Türkiye Master Süper Liginin kazandığı ivmeyi ve bölgesel yapılanmasındaki gelişmeleri aktardı. Lig deneyimi olan katılımcı takım yöneticileri, Türkiye Master Süper Liginin farklılığını, şartlarını ve merak edilen soruların cevaplarını buldular.

Toplantı sonrası Kaçkar TV’de yayınlanan ve moderatörlüğünü Necati Dilli’nin yaptığı “Tele Kulis” programına, TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar, Yönetim Kurulu üyesi Osman Balcı, Doğu Karadeniz Bölge Sorumlusu Şeref Yerebakan ve Bilgi Sistem Sorumlusu Şahin Aydemir birlikte katıldılar.

Necati Dilli’nin ve program konuğu Antranör Önder Demir’in sorularını yanıtlayan TÜMSO yönetimi, bölgede kurulacak Türkiye Master Süper Ligine katılacak veya katılmak isteyen takımlara ışık tutacak bilgiler verdiler.

TÜMSO yönetimi 2 günlük seyahat programında, Rize ve ilçelerinin mülki idari amirleri ve yöneticilerine de nezaket ve bilgilendirme ziyaretlerinde bulundular.

TÜMSO’nun Master&Veteran spor organizasyonlarındaki başarılarını beğeniyle karşılayan yöneticilerimiz, spora yönelik yapılacak her türlü kaliteli ve birleştirici organizasyonlara destek vereceklerinin altını çizdiler.

2 günlük seyahat programı boyunca sırasıyla ziyaret ettiğimiz Rize ve ilçelerindeki mülki idari amirleri ve yöneticileri

Rize/Ardeşen Kaymakamı Emrah YILMAZ’la, Rize/Ardeşen Belediye Başkanı Hakan GÜLTEKİN’nin makamında bir araya gelindi. 

Rize/Fındıklı İlçe Özel İdare Müdürü Dursun YAŞAROĞLU

Rize/Fındıklı İlçe Spor Müdürü Bülent UZUNER

Rize TÜFAD Başkanı Bilal KARAFAZLIOĞLU

Rize Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Ali ÇELİK, Kendirli Spor Kulüp Başkanı Halit AK

Rize İl Spor Müdürü Mustafa ÇELİK

Rize/Çayeli İlçe Spor Müdürü Muhammed YILMAZ

TÜMSO yöneticilerine zaman ayırarak kabul ettikleri ve ilgi gösterdikleri için tüm yöneticilerimize ayrı ayrı teşekkür ediyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …