TÜMSO / HABERLER / Hazırlık Dönemi TMSL Dostluk Turnuvası Tamamlandı

Hazırlık Dönemi TMSL Dostluk Turnuvası Tamamlandı

Türkiye Master Süper Ligi 2017-2018 sezonunda mücadele edecek takımlarımız için organize edilen Hazırlık Dönemi TMSL Dostluk Turnuvası tamamlandı.

İstanbul’un nezih otellerinden MARMA Otel Spor Tesislerinde gerçekleştirilen turnuvaya katılan takımlarımız, otelde 1 gece konaklayarak 2 gün boyunca turnuva maçlarına çıktılar.

Ekim ayında 2017-2018 sezonuna başlayacak Türkiye Master Süper Liginde (TMSL) mücadele edecek takımlarımız için organize edilen hazırlık maçları, TMSL Dostluk Turnuvası adı altında ligin başlanacağı tarihe kadar her hafta sonu gerçekleştirilecek.

Bu kapsamda birincisi düzenlenen ve TFF kokartlı hakem üçlüsü tarafından yönetilen Dostluk Turnuvası, 22-23 Temmuz 2017 tarihleri arasında MARMA Otel Tesislerinde gerçekleşti. Turnuvanın ilkinde Kırklareli Masterler, Beşiktaş Masterler ve Çamoluk Masterler yer aldı.

Beşiktaş Masterler
Kırklareli Masterler
Kırklareli Masterler
Çamoluk Masterler
Çamoluk Masterler

TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kumbasar ve TMSL Başkanı Erkan Soyyiğit turnuva boyunca takımlarımızı yalnız bırakmadılar.

TMSL Dostluk Turnuvası nın birinci günü (Cumartesi) ilk maç Çamoluk Masterler ile Kırklareli Masterler arasında gerçekleşti. 1-1 biten maç sonunda penaltı atışlarına geçildi ve penaltı atışlarında Kırklareli Masterler 4-2’lik üstünlük yakalayarak maçtan galip ayrıldı.

Aynı günün akşamına gece maçına Beşiktaş Masterler takımı ile Çamoluk Masterler karşı karşıya geldi. Beşiktaş Masterler takımı attığı 6 golle karşılaşmadan 6-2’lik skorla galibiyeti elde etti.

Turnuvanın ikinci gününde ilk günün galipleri Kırklareli Masterler takımı ile Beşiktaş Masterler takımı turnuvanın şampiyonluk maçına çıktılar. İlk yarısının oldukça çekişmeli geçtiği maçta Beşiktaş masterler daha baskın oynayarak maçı 4-1’lik galibiyetle kazanarak TMSL Dostluk Turnuvası nın şampiyonu oldu.

Maç sonunda düzenlenen kupa töreninde dostça mücadele eden Kırklareli Master takım kaptanı Tarık Akın, şampiyonluk kupasını Beşiktaş Masterler takımından İsa Bosna’ya verdi.

Bu güzel görüntünün ardından iki takımın oyuncuları objektiflere poz verdiler.

Turnuvanın adına yakışır şekilde dostluk havasında geçen karşılaşmalar boyunca, hem takımların kaynaşması, hem futbol keyfinin yaşanması, hemde nezih bir ortamda güzel bir hafta sonu geçirilmesi katılımcı takımlarımız tarafından memnuniyetle karşılandı.

Turnuva boyunca çekilen resim albümüne ulaşmak için aşağıdaki linkleri ziyaret edebilirsiniz.

Turnuvanın 1.Günü

Turnuvanın 2.Günü

Turnuvanın Şampiyonu

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …