TÜMSO / HABERLER / Filiz Lisans ve Transfer Tarihleri

Filiz Lisans ve Transfer Tarihleri

2017-2018 sezonu Türkiye Master Süper Ligi’nin daha önce duyurusu yapılan Filiz Lisans tarihi yeniden düzenlendi.

Filiz Lisans için son tarih 22 Aralık 2017, tarihi belirlenmiş ve duyurusu yapılmıştı. Fakat sakatlıklardan dolayı takımların yaşadığı kadro oluşturma sıkıntısı ve bu yönde gelen talepler, Türkiye Master Süper Ligi yönetimince değerlendirilip filiz lisans tarihini, tekrar revize etme ihtiyacı doğurmuştur.

Sakatlıklardan dolayı kadro oluşturmakta yaşanan sorunu çözmek ve takımlarımıza yardımcı olmak amacı ile Filiz Lisans işlemleri 15 Ocak 2018 tarihine kadar uzatılmıştır. Lisans işlemleri daha önce olduğu gibi www.tumso.org sitesindeki “Online Lisans” bölümünden yapılacaktır.

TRANSFER İÇİN SON TARİH NE ZAMAN?

Transfer yapmak isteyen takımlarımız ise transfer yapacakları oyuncuyu takımından transfer edebilmeleri için önceki takım başkanından imzalı izin yazısı (Muvafakatname) alarak www.tumso.org sitesindeki “Online Lisans” bölümünden “Transfer İşlem Ücreti” olan 100 TL’yi ödeyerek transfer işlemlerini yapabilirler. Transfer işlemleri 15 Ocak 2018 tarihine kadar yapılabilir.

LİSANS İŞLEMLERİ NASIL YAPILIR?

Lisans işlemlerinin nasıl yapılacağı ile ilgili hazırlanan eğitim videosunu izleyerek gerçekleştirebilirsiniz. Eğitim videosunu izlemek için tıklayın: Lisans İşlemleri Nasıl Yapılır ?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TÜRKİYE MASTER SÜPER LİG 2018-2019 SEZONUNA HAZIR

Türkiye’nin en prestijli ligi Türkiye Master Süper Lig 2018-2019 sezonuna hazır. Yeni sezon için takım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.