TÜMSO / HABERLER / Futbol Sevdalısı, Ünlü İşadamı Fatin Eyüboğlu TÜMSO Yönetiminde

Futbol Sevdalısı, Ünlü İşadamı Fatin Eyüboğlu TÜMSO Yönetiminde

Türkiye Master Spor Organizasyonları (TÜMSO), Türkiye’de ilk olacak bir projeyi hayata geçirmek için startı verdi. Ve projenin başına, Futbola gönül vermiş ünlü işadamı Fatin Eyüboğlu geçerek TÜMSO yönetimine katıldı.

TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar, TÜMSO’yu dünya markası yapmak adına hız kesmeden aralıksız çalışmalarına devam ediyor. Henüz kamuoyu ile paylaşılmayan fakat Türkiye’de bir ilk olacak proje için, uzun süredir fikir alışverişi yaptığı Fatin Eyüboğlu ile konuyu netleştirerek, çalışmaları başlatma kararı aldılar.

TÜMSO yönetiminde yer alacak Fatin Eyüboğlu, TMSL 50 Yaş liginde de oynamış ve hayatı futbolla iç içe olan; Gebzespor’da yönetim kurulu üyeliği, Kartal Spor yönetim kurulu üyeliği, As Başkanlık ve Genel Kaptanlık, Maltepe Spor’da iki dönem yönetim kurulu üyeliği, Gebzespor Kulüp başkanlığı, 100 Yıl Beşiktaşlılar Derneği üyeliği ve Beşiktaş Genel Kurul üyeliği bulunan Fatin Eyüboğlu, spor camiasının sevilen isimlerinden.

TÜMSO ailesine değerli bir isim daha kazandıran Mustafa Kumbasar, yeni sezon çalışmalarında güçlü bir ekiple adından söz ettirecek organizasyonlar yapmaya ve ilkleri başarmaya odaklandıklarını, çalışmaların hız kesmeden devam edileceğini söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …