TÜMSO / BİYOGRAFİ / İlker DEMİREL Kimdir?

İlker DEMİREL Kimdir?

Şampiyonlukları alışkanlık yapmış Göre Masterler takımının kaptanı, İlker Demirel Kimdir?

1970 Giresun-Görele dogumlu olan İlker Demirel, Cumhuriyet Üniversitesi İşletme ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Askerliğini kısa dönem olarak Malkara- Hayrabolu’da yaptı. Daha sonra, Ümraniye Denetim Müdürlüğünde, Gelir Uzmanı olarak görev yapmaya başladı (hala bu göreve devam ediyor).

İlker Demirel, çeşitli memur sendikalarının yönetimlerinde yer aldı ve şu anda Ümraniye Giresunlular derneğinin yönetiminde görev yapmaktadır.

Futbola 1988 yılında Tokat Ziraat fakültesi futbol takımında başladı, sırayla Görelespor, Üsküdar Karacaahmet, Beşiktaş Kuruçeşme, İstanbul Maliyespor takımlarında amatör olarak futbol oynadı ve önemli başarılara imza attı.

2015 yılında Sn. Mustafa Kumbasar’ında destekleri ile Ümraniye Vergi Dairesi Masterler Takımını kurdu. Takımdaki gerek Göreleli oyuncuların çokluğu, gerekse Görele’ye düşkünlüğü ve sevgisinden dolayı takımın adini Görele Masterler olarak değiştirdi ve bu isimle TÜMSO organizasyonuna katılarak TMSL 40+ Ligi’nde (Türkiye Master Süper Ligi 40+) mücadele etmeye başladılar.

Oynadığı her futbol takımında şampiyonluk yaşayan İlker Demirel’in hedefi, TMSL 40+ liginde de şampiyonluk yaşamak.

Futbol aşığı olan İlker Demirel, müzik, sinema ve yüzmekten keyif alıyor.

Orta seviyede Rusça ve İngilizce bilen İlker Demirel 2 kız, 1 erkek çocuk babası.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Onur ARAS Kimdir?

HAYAT SANATTIR, HAYAT FUTBOLDUR felsefesini benimsemiş, Türkiye Master Süper Ligi takımlarından, Ataşehir Masterler başkanı Onur …