TÜMSO / HABERLER / İstanbul İl Hakem Kurulu Ziyaret Edildi

İstanbul İl Hakem Kurulu Ziyaret Edildi

Türkiye Master Süper Ligi yaklaşırken İstanbul İl Hakem Kurulu TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar, Türkiye Master Süper Ligi (TMSL) Başkanı Erkan Soyyiğit ve Disiplin Kurulu Başkanımız Levent Köse tarafında ziyaret edildi.

Bağlarbaşı’nda bulunan Gençlik İl Spor Müdürlüğü binasında gerçekleşen ziyarette İstanbul İl Hakem Kurulu başkanı Aydın Kankaş ve Dernek Genel Sekreteri Ömer Ala ile lig öncesi fikir alış verişinde bulunuldu.

Önemli konuların görüşüldüğü ziyarette; karşılıklı olarak beklentilerden, dikkat edilmesi gereken konulardan, karşılaşmalarda yaşanabilecek sıkıntıları en aza indirebilmek için alınması gereken önlemlerden konuşuldu.

Ziyaret sonrası İstanbul İl Hakem Kurulu başkanı Aydın Kankaş’a TÜMSO’nun flaması ve Antalya’da yapılacak 2.Master Oyunlarında kullanılacak özel madalyasından hediye edildi.

Yeni Sezonda Master ve Veteran Karşılaşmalarında Bir İlk Yaşanacak:

İstanbul İl Hakem Kurulu tarafından web sitelerinde uygulamaya koydukları online hakem raporu formu, bu sezon ilk defa TMSL ligi karşılaşmalarında da uygulamaya konacak.

Böylece TMSL liglerine atanan hakemlerimiz maç raporlarını maç sonunda online olarak kayıt yapacak ve anlık olarak Disiplin Kurulu Başkanımız Levent Köse’nin mail hesabına aktarılacak. Böylece gerekli disiplin kararlarının alınmasında zaman kazanılacak.

İstanbul dışında oynanacak karşılaşmalar içinde www.tumso.org sitesinde benzer bir uygulama yapılarak hakemlerimizin raporlarını rahat işleyebilmeleri ve zaman kazanmaları için kolaylık sağlanacak.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …