TÜMSO / HABERLER / Kırklareli Taekwondo Turnuvası İçin Son Hazırlıklar

Kırklareli Taekwondo Turnuvası İçin Son Hazırlıklar

1 Temmuz 2017 tarihinde TÜMSO bünyesinde ve Kırklareli Masterler&Veteranlar Takımının organizasyonu ile gerçekleşecek 1.Kırklareli Taekwondo Turnuvası için TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar ve TMSL 50+ Lig Koordinatörü Ferruh Karataş Turnuva öncesi ön temaslarda bulunmak ve son hazırlıklar hakkında bilgi almak amacıyla Kırklareli’ne gittiler.

Kendilerini, Kırklareli Masterler&Veteranlar Takım başkanı Hikmet Yıldırım, Takım oyuncuları Alparslan Sarı, Ali Ozan Araç ve Trakya Bölgesi TMSL Lig Koordinatörü Mesut Gövce karşıladı. Kırklareli için önemli bir yere sahip olan Taekwondo turnuvasının, eksiksiz ve ses getirecek şekilde organizasyonun yürütülmesi için önemli görüşmelerde bulunuldu.

Ziyaret gününün akşamında Kırklareli/Kavaklı Belediye Başkanı Sn.Gürel Koşdemir’in oğlunun düğün töreni vardı. TÜMSO ve Kırklareli Masterler&Veteranlar heyetinin de katıldığı düğün töreninde, önemli isimlerle de bir araya gelindi. Davetli olarak düğünde bulunan Kırklareli Milletvekili Sn. Selahattin Minsolmaz turnuvaya davet edilerek destekleri rica edildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …