TÜMSO / HABERLER / LİGİMİZE DÖRT MUHTEŞEM STAD

LİGİMİZE DÖRT MUHTEŞEM STAD

Bu yıl geniş bir katılımla gerçekleşecek olan Türkiye Master Süper Lig Anadolu ve Avrupa yakasının dışında birçok farklı bölgelerde de ligler oluşturacak. Marmara bölgesinde; Anadolu Yakası’nda iki, Avrupa Yakası’nda iki olmak üzere bu yıl dört stadda master takımlarımıza hizmet verecek. 2018-2019 sezonunun hazırlıklarına devam eden ligimiz, 40 yaş üstü ve 50 yaş üstü ligler için dört stadla anlaşarak takımların müsabakalarının yapılacağı sahaları belirledi.

Avrupa Yakası’nda İBB Bayrampaşa Stadı  ve İBB Cebeci Spor Kompleksi, Anadolu Yakası’nda Gülsuyu Asım Kara Stadı ve İBB Bostancı Sahil Spor Tesisleri olmak üzere dört stadla anlaşma sağlandı. Bu kapsamda Anadolu Yakası’nın en merkezi sahası olan Gülsuyu Asım Kara Stadı’nın sözleşmesini Stad Müdürü Tahir Polat’la bir araya gelen TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar, genel prensiplerde anlaşarak tüm sezonun  cumartesi pazar günlerini tahsis ederek takımlar için büyük bir imkan sağlamış oldu.

Gülsuyu Spor Kulübü Başkanı Berham Kaçar’ın da katıldığı törende stadın daha iyi hizmet verebilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını bu yıl daha güzel imkanlarda sporcuların rahat edeceklerini bildirdi. Diğer üç stadımızı bizlere tahsis eden spora ve sporcuya desteklerini esirgemeyen İBB Destek Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Osman Savaş‘a ve İBB Gençlik ve Spor Müdür Yardımcısı Sayın Seyda Dursun’a teşekkür ederiz. Ligimize katılan tüm takımlarımıza yeni sezonda başarılar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …