TÜMSO / HABERLER / Liglerin Flash Takımı Kartal Bulvar, TMSL Liginde

Liglerin Flash Takımı Kartal Bulvar, TMSL Liginde

Kadrosunda ünlü sporcuları ve spor adamlarını barındıran Kartal Bulvar takımı, TMSL liginde oynama kararı aldı.

Geçen sezon oynadığı ligde Türkiye Şampiyonluğu finaline kadar yükselen, fakat organizasyondaki haksız tutum ve davranışlara koyduğu tepkiyle adından söz ettiren Kartal Bulvar Takımı, ortaya koyduğu haklı tepki karşısında Master ve Veteran camiasının taktirini toplamıştı.

2017-2018 sezonunda hangi ligde yer alacakları konusunda yönetim olarak uzun süre ince eleyip sık dokuyan Kartal Bulvar Takımı, kaliteli organizasyonlara imza atan TÜMSO’nun düzenlediği, Türkiye Master Süper Liginde (TMSL) karar kıldılar.

Hafta sonu kahvaltısında bir araya gelen TÜMSO yöneticileri ile Kartal Bulvar Takım yöneticileri, keyifli sohbetin ardından Kartal Bulvar Takımının TMSL liginde yer alacağı sözleşmeyi imzaladılar.

 

Sözleşme imza buluşmasında; TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa KUMBASAR, TMSL Lig Başkanı Erkan SOYYİĞİT, TMSL 50+ Lig Koordinatörü Ferruh KARATAŞ, Kartal Bulvar Takım Yöneticilerinden Koray KÜÇÜK ve Doğan ENGİN ile Futbol camiasının duayen isimlerinden ve Kartal Bulvar oyuncusu Deniz KOLGU yer aldı.

Kartal Bulvar takımına TMSL liginde başarılar diliyoruz.

KARTAL BULVAR TAKIM BAŞKANI SEBAHATTİN KARAER

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İMAJ SPONSORUMUZ HUNCA KOZMETİK

2018-2019  sezonunda Türkiye Master Süper Lig takımlarını sürpriz hediyeler bekliyor. Ligimizin geçen 3 yılında da …