TÜMSO / HABERLER / Maçka’daki Gönül Elçimiz, Koray Koçhan

Maçka’daki Gönül Elçimiz, Koray Koçhan

Türkiye Master Süper Ligi, kuruluşundan buyana misyon edindiği dürüst, adil ve ilkeli duruşu ile Master &Veteran camiasında bir çok zorluklarla mücadele etmek zorunda kaldı ve hala mücadelesini sürdürüyor. Bunun yanında Türkiye Master Süper Ligi’nin karşısına çıkan aynı ilkelere sahip değerleri de var. İşte onlardan biri de Maçka Belediye Başkanı Koray KOÇHAN.

koray koçhan

2017-2018 sezonunda mücadele eden ligimizdeki takım oyuncularından kurulu Türkiye Master Süper Lig Karmasının Karadeniz Bölgesindeki Dostluk maçları organizasyonuna büyük katkı sağlayan ve organizasyonun gerçekleşmesinde emeği olan Koray KOÇHAN’a teşekkür etmek için TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KUMBASAR, Türkiye Master Süper Lig Başkanımız Erkan SOYYİĞİT, 50 Yaş Lig Koordinatörü Ferruh KARATAŞ, Yönetim Kurulu Üyemiz Osman BALCI, Doğu Karadeniz Bölge Sorumlumuz Şeref YEREBAKAN ve Karma Takım oyuncuları ile kendisini makamında ziyaret ettik.

koray koçhan
koray koçhan

Samimi ve içten yaklaşımı ile karşıladığı kafilemizdeki yönetici ve oyunculara; ekonomiden Maçka’nın tarihsel yapısına, bölge futbol yapısından garanti penaltı yaptırma tekniklerine kadar (ki Karma Takım ile Maçka Belediyesi Masterler maçında ders niteliğinde çok güzel bir örneğini sergilemiştir) bir çok konuda sohbet ortamı yaratan ve bilgi veren Koray KOÇHAN, hoş sohbeti ve sempatisiyle kafilemizin gönlünde yer etti.

koray koçhan

koray koçhan

TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KUMBASAR ve Türkiye Master Süper Lig Başkanımız Erkan SOYYİĞİT, Karadeniz Bölgesindeki Dostluk maçları organizasyonundaki katkılarından dolayı Koray KOÇHAN’a teşekkür plaketini taktim ettiler.

koray koçhan

Koray KOÇHAN’da kafiledeki tüm yönetici ve oyuncularına hatıra niteliğinde biblo kemençe hediye ederken, Kafilemiz adına Erkan SOYYİĞİT’e ayrıca bir plaket taktim etti.

koray koçhan

Maçka’da bulunduğumuz süre zarfında bizleri yalnız bırakmayan kafilemizin yemek ve konaklama ihtiyaçlarını karşılarken, tahsis ettiği otobüsle Maçka ve Trabzon’un önemli tarihi ve turistik yerlerini gezme fırsatı sunan Koray KOÇHAN’a, yönetimimiz ve Karma Takım oyuncularımız adına tekrar teşekkür ediyoruz.

koray koçhan

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …