TÜMSO / HABERLER / Marmara Bölge Takım Yöneticileri ile Pazar Kahvaltısı

Marmara Bölge Takım Yöneticileri ile Pazar Kahvaltısı

Türkiye Master Süper Ligine verilen bir haftalık ara değerlendirilerek Pazar günü (26.11.2017), Marmara Anadolu ve Avrupa gruplarında mücadele eden takım yöneticilerimiz ile Kavacık Ticaret Merkezinde bulunan Bosco Di Serena Restourantta bir araya gelindi.

Türkiye Master Süper Lig başkanımız Erkan Soyyiğit, TÜMSO Yönetim kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar, yönetim kurul üyemiz Cenk Laleli ve 50 Yaş Lig Koordinatörü Ferruh Karataş’ında hazır bulunduğu kahvaltıda, 3.Haftasını tamamlayan Türkiye Master Süper Liginin genel değerlendirmesi yapılarak görüş ve öneriler sunulurken, Ligin daha kaliteli ilerleyebilmesi için bazı konularında dikkati çekildi.

Diğer taraftan; Türkiye Master Süper Liginin tamamlanması ile yapılacak Türkiye Şampiyonası organizasyonu da sohbet konusuydu. Şampiyonanın bazı detayları takım yöneticilerinin görüşlerine sunularak mutabık kalındı.

Oldukça verimli geçen kahvaltı sohbetinde tüm takım yöneticilerimizin ortak görüşü, Türkiye Master Süper Liginin daha kaliteli ve büyüyerek devam etmesi, takımlar arasında ve hakemlere karşı yaşanabilecek olumsuzluklarda karşılıklı anlayışın ön planda olmasıydı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …