TÜMSO / HABERLER / Master Ve Veteran Camiası İçin Önemli Birliktelik

Master Ve Veteran Camiası İçin Önemli Birliktelik

TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar ve Türkiye Master Süper Ligi başkanımız Erkan Soyyiğit, futbol adamı Adnan Sezgin’le bir araya geldiler.

Toplantıda; TÜMSO ve VOLE SPORTS ortaklığı ile düzenlenen ve 25-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak TÜMSO Türkiye Kupası Organizasyonunun son detayları konuşulurken, Master ve Veteran camiasında düzenlenecek en prestijli organizasyon olması adına da görüşmeler yapıldı.

EN KAPSAMLI HİZMET, TÜRKİYE MASTER SÜPER LİGİNDE

Türkiye Master Süper Ligi’nin 40 ve 50 yaş ligleri hakkında detaylı bilgi veren Mustafa Kumbasar ve Erkan Soyyiğit, şu anda düzenlenen Master ve Veteran Lig organizasyonları arasında sporcu sağlığı başta olmak üzere bir çok konuda ilkleri gerçekleştirildiğini ve kaliteli bir lig için tüm şartların sağlandığını aktardılar.

 

Antalya’da yapılacak TÜMSO Türkiye Kupası içinde aynı hassasiyeti gösterdiklerini dile getiren Mustafa Kumbasar;  TÜMSO Türkiye Kupasının Master ve Veteran camiasının en prestijli organizasyonu olması adına gerekli tüm şartları sağlamayı hedeflediklerini ve uluslararası platformda da yer almak istediklerini söyledi.

KALİTELİ ORGANİZASYON, KALİTELİ HİZMETLE MÜMKÜN OLUR

Türkiye’de gerek yurt içi, gerek yurt dışında yer alan profesyonel takımlara kamp organizasyonları düzenleyen Adnan Sezgin, tercih edilmelerinde en büyük faktörün, organizasyonlarının her aşamasında ortaya koydukları kaliteli hizmette yattığını aktardı.

TÜMSO ile yürütülecek TÜMSO Türkiye Kupası organizasyonun da bu doğrultuda hareket ederek, otel ve saha seçiminden başlayıp finallerine kadar organizasyonun her aşamasında fark yaratacak, adından söz ettirecek ve referans olarak gösterilecek bir yapıda olması gerektiğini vurguladı.

TÜMSO ve VOLE SPORTS’un işbirliği içinde olması için tüm şartların uygun olduğunu söyleyen Adnan Sezgin iki kuruluşunda hedeflenen yapıyı hayata geçirmek için gerekli donanım ve tecrübeye sahip olduğunu söyledi.

ADNAN SEZGİN KİMDİR?

Profesyonel futbol kariyerine Petrol Ofisi’nde başlayan Adnan Sezgin, bu takımın ardından MKE Ankaragücü ve Adana Demirspor formaları giydikten sonra Kuzey Amerika Futbol Ligi takımlarından San Jose Earthquakes’a transfer olmuştur. 1983 yılında futbolculuk kariyerini noktaladıktan sonra 1990’a kadar ABD’de yaşamış, 1990-1992 yılları arasında ise Türkiye Futbol Federasyonu’nda çeşitli görevler almıştır. 1992 ile 2006 yılları arasında Galatasaray, İstanbulspor ve Etimesgut Şekerspor’da yöneticilik yapmış, 2011-12 sezonunda ise Samsunspor’da genel koordinatör olarak yer almıştır.
Sezgin, 2006 yılında Galatasaray Futbol AŞ genel müdürlüğüne getirilmiş, Galatasaray şirketlerinin birleşmesinin tamamlanmasından itibaren Galatasaray Sportif AŞ’de sportif direktör olarak görev almaya başlamıştır. Galatasaray’da transfer komitesi başkanı olan Haldun Üstünel’in istifasından sonra Galatasaray’da 2010-11 sezonundan itibaren transfer komitesi başkanı olarak görev yapmaktaydı fakat 3 Mart 2011 tarihinde Galatasaray Sportif AŞ’deki sportif direktörlük görevinden istifa etmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …