TÜMSO / HABERLER / Mustafa Kumbasar İle Özel Röportaj

Mustafa Kumbasar İle Özel Röportaj

İnternet medyasının yeni ve güçlü seslerinden Röportajlık sitesi, bu hafta TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa KUMBASAR ile özel bir röportaj gerçekleştirdi.

Her geçen gün spor camiasında konuşulan TÜMSO, düzenlemiş olduğu spor organizasyonları ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Özellikle TMSL ligi (Türkiye Master Süper Ligi) ve Antalya’da gerçekleştirilecek 2.Türkiye Master Oyunlarının başlayacağı tarihlerinin yaklaşması ile merak edilen sorular ve organizasyon detayları ile ilgili, röportajlık sitesinin editörü Uğur TEMEL, TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa KUMBASAR ile Marma Otel’de bir araya geldi.

TÜMSO yönetiminin haftalık genel toplantısı için buluştuğu Marma Otel’de, toplantı öncesi gerçekleşen röportajda; Mustafa KUMBASAR, TÜMSO’nun projelerini, hedeflerini, gerçekleştirdiği ve gerçekleştireceği spor organizasyonları hakkında Uğur TEMEL’in sorduğu sorulara detaylı şekilde bilgi verdi.

Röportaj sonrası TÜMSO tarafından özel olarak yaptırılan formayı ve Türkiye Master Oyunları için tasarlanan özel yapım madalyayı hatıra olarak başkanımız Mustafa KUMBASAR, Uğur TEMEL’e hediye etti.

Yakın zamanda yayınlanacak olan röportaj sitemizde de ayrıca paylaşılacaktır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İMAJ SPONSORUMUZ HUNCA KOZMETİK

2018-2019  sezonunda Türkiye Master Süper Lig takımlarını sürpriz hediyeler bekliyor. Ligimizin geçen 3 yılında da …