TÜMSO / NE DEDİLER ?

NE DEDİLER ?

Türkiye Master Süper Liginde yer alan takım yönetici ve oyuncularının organizasyon hakkındaki görüş ve düşünceleri:

YORUM YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

YORUM YAPMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN

YORUM YAPABİLİRSİNİZ

Organizasyonlarımız hakkındaki görüş ve düşünceleriniz bizim için önemli.

61 + 4 =
  • All
  • 40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ
HAKAN BİLEN
Kartal Bulvar Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

T E Ş E K K Ü R L E R...
Tüm TÜMSO ailesine ve TÜMSO’ya değer katan birbirinden değerli Marmara Anadolu, Marmara Avrupa ve Doğu Karadeniz’i temsil eden, bu uğurda öz veriyle ter akıtan tük takımları canı gönülden tebrik ederiz. Kartal Bulvar Ailesi olarak TÜMSO yöneticilerine bu güzel organizasyonu düzenlediği ve tüm sorunlarımıza anında çözüm üretmeye çalıştığı için canı gönülden teşekkür eder, genç hakemlerimiz de dahil olmak üzere organizasyona katılan takımlarımızdan sürçilisan ettiysek samimiyetle özür dileriz.

Default Avatar160
NECMİ ZENGİN
Kartal Bulvar Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

KARTAL BULVARSPOR MASTERLAR takımı olarak tüm TÜMSO çalışanlarına emeklerinden dolayı , her sorunumuzda yanımızda olan Ferruh beye, Mustafa beye ve Erkan beye ayrı ayrı teşekkür eder başarılarının devamını dileriz. Gecen ligde eğer bir yanlışımız oldu ise affola, herkese teşekkür ederiz.

ERCAN YILMAZ
Çengelköy Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Tansiyon yüksekken sahada olanlar sahada kaldı . 30 sene evvelki çocukluk arkadaşlarımla bir sezon geçirdik , ilk sezon ve sadece kendi ekibimizden kurduk takımı. Bu yüzden saha performansından eksik de kaldık . Çenemize vurdu, gereksiz dialoglar yaşandı. Ama maç bitti, dostluk baki kaldı. Bu oluşum için emek harcayan tüm arkadaşların emeğine, yüreğine sağlık. Antalya’daki turnuvaya katılacak takımlara başarılar dilerim. Tekrar görüşmek dileğiyle, Allah’a emanet olun…

ERKAN ZENGİN
Us Grup Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Çok çok güzel bir lig yaşadık, emeği geçen herkese teşekkürler.

YALÇIN YANMIŞ
Küçükyalı Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Küçükyalı takımı olarak bu güzel organizasyonu yapan başta Mustafa, Erkan, Ferruh bey olmak üzere tüm ekibe teşekkür ederiz. Benzer organizasyonlar arasında açık ara en iyisi TÜMSO, profesyonele yakın bir iş çıkardılar. Turnuva kura çekilişinden 3 gün önce 6 kişiyle kurulmuş bir takım olarak elimizden geleni yapmaya çalıştık, seneye daha güçlü bir takımla katılmaya çalışacağız. Saha içi ufak tefek gerginlikler dışında tatsız bir olay yaşamadan tamamladık ligi, yine de kırdığımız arkadaşlar olduysa özür dileriz. Seneye görüşmek üzere finallerdeki takımlara başarılar.

İSMAİL ALBAYRAK
Rize Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Rize Masterler olarak öncelikle Ligimizi organize eden Mustafa ve Erkan Başkana, abilerimize ve güzel ekibine Şahin bey, Gül hanım, Ferruh bey, Cenk bey ve diğer yönetimde bulunan kardeşlerimize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.
Asil olan bu ligde takım başkanlarıma ve yöneticilerine sahada bu yaşta ter döken tüm takım futbolcu arkadaşlarıma bu sezonu iyisiyle kötüsüyle ligi tamamlayıp ve de bu zaman içerisinde yeni dost ve arkadaş edinmemiz, bizlere ayrı bir mutluluk vermiş arkadaşlıkla Rize masterlerı zenginleştirmiştir.
Bu vesileyle, maçlarımızda ister istemez bilmeyerek belki sert müdahaleler olmuş ve kırıcı kelimeler kullanmış olabiliriz. Takım halinde bunları unutup bu aile içersinde bulunan tüm Yönetim ve futbolcu arkadaşlardan biz haklarımızı helal ettiğimiz gibi sizde inşallah helal edersiniz. Dostluğumuz ve arkadaşlığımız her zaman daim olmak dileklerimle Hepinizi Allaha emanet ediyor, nice sezonlarda buluşmayı diliyorum.

ONUR ARAS
Ataşehir Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Ataşehir masterler takımı olarak bu güzel organizasyonda bizlere spor alanında ikinci bahar olarak adlandırabileceğimiz bir sezon yaşattıkları için göstermiş oldukları ilgi alaka ve emeklerinden dolayı Mustafa Kumbasar, Erkan Soyyiğit, Ferruh bey, Şahin bey ve arka planda çalışanlarına içtenlikle teşekkür ediyor başarılar diliyorum. Ayrıca lige katılan Takım Başkan ve Kaptanlarına bu güzel paylaşım ve dostluklarından dolayı sevgi ve saygılarımı sunarım. Sağlıklı mutlu güzel günlerde görüşmek üzere sağlıcakla dostça kalın.

CAYMAZ KAPTAN
Kozyatağı Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Şahsım ve takımım adına herkese teşekkür ediyorum. Centilmence geçen sezonun sonunda dereceye giren takımları kutluyorum. Hakem kaynaklı gerginliklerin dışında takımların birbirleriyle ciddi bir takım sorunlar yaşamamış olması sevindirici. Şahsım ve takımım adına birilerini üzdüysek yada kırdıysak özür dileriz. Hakkınızı helal edin. Antalya’da mücadele edecek takımlara şimdiden başarılar dilerim. Görüşmek üzere

ERSİN YILDIRIM
Paşalimanı Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Paşalimanı takımı olarak TÜMSO yöneticilerine ve tüm çalışanlarına emeklerinden ötürü teşekkür ederiz.
Organizasyonun katılımcısı olan tüm takım oyuncularına ve yöneticilerine, ayrıca hakem kardeşlerimize de teşekkür ederiz.
Yeni organizasyonlarda görüşmek üzere selamlar ...

Mustafa Nezih Özüm
Ümraniye Muyar
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Emek veren , bizlere bu güzel ortamı sağlayan herkese çok teşekkürler . Özellikle Türkiye şampiyonası için yapılan organizasyon mükemmeldi , çok memnun döndüm . Seneye tekrar orada olmak için şimdiden çalışmalara başladım .

HARUN YAZICI
Arnavutköy İnanç Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Ömrünüz bereketli geçsin. Başkan ve TÜMSO ailesi

MESUT GÖVCE
Kırklareli Masterler
Organizasyon:
40 YAŞ MASTER SÜPER LİGİ

Bizlere; belirli yaşa gelmiş insanlara, düzenli, sistematik ve kaliteli spor yapma imkanı sunduğunuz için…
Sizlere; ufak tefek sorunlar olmasına rağmen ki insanın olduğu her yerde oluyor…Tüm yönetici ve sporcu arkadaşlarıma Şahsım ve takımımız adına şükranlarımı sunuyorum.
Selamlar.