TÜMSO / BİYOGRAFİ / Osman Balcı TÜMSO Yönetim Kurulu Üyeliğine Getirildi

Osman Balcı TÜMSO Yönetim Kurulu Üyeliğine Getirildi

Doğu Karadeniz bölge sorumlumuz Şeref Yerebakan ile koordineli ve başarılı çalışmaları, bölgesindeki mülki erkan ve yöneticileri ile düzeyli ilişkileri, takım ruhunu benimsemiş yönetici kimliği ile TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar ve TMSL Lig Başkanımız Erkan Soyyiğit’in taktirini toplayan Osman Balcı, TÜMSO Yönetim Kurulu üyeliğine layık görüldü.

Özellikle Doğu Karadeniz bölgesinde TMSL lig oluşumunda önemli rol oynayan ve Bölge sorumlumuz Şeref Yerebakan’a büyük destek sağlayan Osman Balcı, yönetim kurulu üyeliğinin yanında kendisini önemli görevler de bekliyor. Kendisine başarılar diliyoruz.

Osman BALCI Kimdir?

1985 Rize/Ardeşen doğumlu olan Osman Balcı, Anadolu Üniversitesi Bankacılık ve Sigortacılık bölümüne devam ederken öğrenimini yarıda bırakmak zorunda kalmış. Kariyerinin her aşamasında sporla iç içe olan Osman Balcı, UEFA C Antrenörlük diplomasının ile birlikte FUTSAL Antrenörlük diplomasına da sahip. Karadeniz bölgesinde düzenlenen Masa Tenisi Şampiyonasında ise 3.derecesine ulaşmış.

Ulusal özel bir televizyon kanalında 2 yıl spor müdürlüğü görevinin yanında yine aynı kanalda Moderatörlük ve Reklam Müdürlüğü görevini de üstlenmiş.

4 yıl Tunca Spor takımının teknik sorumluluğunu yapan Osman Balcı halen aktif antrenörlük görevine devam ediyor. Henüz bekar olan Osman Balcı, Rize/Ardeşen’de yaşıyor.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …