TÜMSO / MANŞET / Şampiyonluk Töreni Muhteşemdi

Şampiyonluk Töreni Muhteşemdi

TÜMSO (Türkiye Masterler Spor Organizasyonları) tarafından ilki düzenlenen ve Kırklareli Masterler takımının şampiyon olduğu TÜMSO 40+ Yaş Master Türkiye Şampiyonasının ödül töreni, muhteşem gerçekleşti.

Otelin gösteri platformunda gerçekleştirilen törene Antalya-Kemer belediye başkan yardımcısı Kemal Yüksel, Antalya-Kemer Ak Parti ilçe başkanı Halit Çilengir, TÜMSO Maraton Branşı Koordinatörü Rekortmen Maratoncular Oktay Şensoy ve eşi Çiçek Solon Şensoy, katılmcı takımlar ve kalabalık  bir seyirciler topluluğunda yapıldı.

Tüm takım oyuncularına şampiyona için özel olarak hazırlanan TÜMSO madalyaları ve TÜMSO hediyelerinin yanında Türkiye’nin önemli kozmetik firmalarından Hunca Şampiyon olan Kırklareli Masterler takımının oyuncularına hediye çantası gönderdi. Ayrıca TÜMSO, şampiyon takım için özel olarak hazırlattığı hediye çantası da taktim edildi.

Törenin açılış konuşmasını yapan Mustafa Kumbasar törene katılan Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel’e, Ak Parti Kemer İlçe Başkan Yardımcısı Halit Çilingir’e, Limak Limra yönetimine ve Tümso ekibine ayrı ayrı teşekkürlerini iletti.

Daha sonra sahneye çıkan Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel, organizasyon ile ilgili görüşlerini ve memnuniyetini dile getirerek yeni organizasyonlarla ilgili TÜMSO’ya destek sözünü verdi.

Şampiyona boyunca karşılaşmaları yöneten tecrübeli hakem triosu Bülent Demir, Ahmet Büyükayvaz ve Ali Akkanat sahneye davet edilerek kendilerine Şampiyona anı madalyaları ve hediye çantaları verildi.

Şampiyonanın Fair-Play kupasını kazanan Sarıyer Ada Masterler takımının kupa, madalya ve hediyeleri 100 ve 200 metre Balkan Şampiyonu rekortmen maratoncumuz Çiçek Solon Şensoy tarafından verildi.

12 golle şampiyonanın en çok gol atan ve gol kralı kupasını alan Muş’tan katılan Kanute Masterler takım oyuncusu Akın Polat, TÜMSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cenk Laleli’den aldı.

Şampiyonanın üçüncüsü olan Kanute Masterler takımı kupasını TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanı  Mustafa Kumbasar’ın elinden aldı.

Şampiyona ikincisi olan Paşalimanı Masterler takımının kupasını Ak Parti Kemer İlçe Başkanı Halit Çilingir vererek Paşalimanı Masterler takımı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ve TÜMSO 40+ Master Türkiye Şampiyonluğunu ilk kazanan takım olarak tarihe geçen Kırklareli Masterler takımının şampiyonluk kupasını Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Yüksel vererek bu önemli anı tescilledi.

İşte muhteşem şampiyona gecesinden önemli kareler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İMAJ SPONSORUMUZ HUNCA KOZMETİK

2018-2019  sezonunda Türkiye Master Süper Lig takımlarını sürpriz hediyeler bekliyor. Ligimizin geçen 3 yılında da …