TÜMSO / HABERLER / SPOR İSTANBUL A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ ABDULHALİM AKSU ZİYARET EDİLDİ

SPOR İSTANBUL A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ ABDULHALİM AKSU ZİYARET EDİLDİ

Türkiye Master Süper Lig 2018-2019 sezonu yaklaşırken Spor İstanbul A.Ş. yeni genel müdürü Abdulhalim Aksu TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar, 50 Yaş Üstü Türkiye Master Süper Lig Başkanımız Ferruh Karataş ve Disiplin Kurulu Başkanımız Levent Köse tarafından ziyaret edildi.

Fatih’te bulunan Spor İstanbul A.Ş. Genel Müdürlük binasında gerçekleşen ziyarette Abdulhalim Aksu’ya yeni görevinde başarı dileklerinde bulunuldu ve TÜMSO organizasyonları hakkında detaylı bilgiler verildi. Master spor organizasyonları ve sporun tüm aile bireyleri ile yapılması konusunda hoş bir sohbet gerçekleştirildi.

Ziyaret sonrası Spor İstanbul A.Ş. Genel Müdürü Abdulhalim Aksu’ya TÜMSO flaması ve plaket takdim edildi. Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen bu sohbet için Spor İstanbul A.Ş. Genel Müdürü sayın Abdulhalim Aksu’ya teşekkür ederiz.

Abdulhalim Aksu Kimdir?
1982 Üsküdar doğumludur. Ortaokul eğitimini Eyüp Anadolu İmam Hatip Lisesi, Lise eğitimini Özel Fazilet Fen Lisesi’nde tamamlamıştır. Lisans eğitimini Amerika’da İşletme üzerine yapmıştır. Genç Akademi ve Demokrat Gençlik Platformu derneklerinde kurucu üyelik yapmış, 2009-2011 yılları arasında Youth Regional Network’ta İstanbul temsilciliğinde bulunmuştur. Türk Hava Yolları ve özel sektörde yöneticilik yapmıştır. Evli ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …