TÜMSO / HABERLER / Sporun Her Dalında TÜMSO İmzası

Sporun Her Dalında TÜMSO İmzası

TMSL Liglerinin başına Erkan SOYYİĞİT’tin geçmesi ile birlikte, TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KUMBASAR, Turkey Masters Games Organizasyonlarına ağırlık vermeye başladı.

Antalya’da geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Türkiye Master Oyunları (Turkey Masters Games) organizasyonu için çalışmalarına hız veren Mustafa KUMBASAR, Su Topu dalında MİTHAT HANTAL YÜZME ve SU TOPU AKADEMİSİ ile temaslarına başladı.

mithat hantal

MİTHAT HANTAL; 1944-2002 yılları arasında yaşamış, milli yüzücü, su topu’nun ülkemizde gelişmesinde büyük katkıları olan, uluslarası düzeyde sutopu hakemliği de yapmış ve adına uluslararası su topu turnuvaları düzenlenen çok önemli bir kişi. Akademiyi şu anda Mithat HANTAL’ın oğlu Yiğit HANTAL yönetiyor.

Yiğit HANTAL’da babası gibi Su topu Milli takımının kaptanlığını yapmış önemli oyuncularından ve defalarca gol krallığı elde etmiş biri.

Mithat Hantal Yüzme ve Su Topu Akademisi, aktif Milli Takım Sporcularından oluşan kadrosuyla üyelerine en iyi hizmeti vermek için hazırladığı, her yaş gurubuna yönelik, yüzme ve su topu branşında antreman programları dahilinde çalışmalarını sürdürüyor.

mithat hantal
mithat hantal

Mustafa KUMBASAR’ın bugün (03.06.2017) akademiye yaptığı ziyaret esnasında Yiğit HANTAL’ın süprizi ile Akademideki minik sporcu ve hocalar eşofmanlarında TÜMSO logosu ile karşılandı.

mithat hantal

TÜMSO Başkan yardımcıları Cenk Laleli ve Ezgim Laleli’ninde hazır bulunduğu ziyarette, organizasyonun detayları tekrar görüşülmek üzere ayrıca randevulaşıldı.

mithat hantal

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …