TÜMSO / HABERLER / Tamamlanan 50 Yaş Üstü Master Liginin Kupaları ve Ödülleri Verildi

Tamamlanan 50 Yaş Üstü Master Liginin Kupaları ve Ödülleri Verildi

TÜMSO tarafından her yıl iki defa düzenlenen ve bu sene dördüncüsü yapılan 50 Yaş Üstü Türkiye Master Süper Ligi tamamlandı.

Boğaziçi Masterler takımının şampiyonluğunu ilan etmesinin ardından Kozyatağı Masterler takımının katılımı ile ayrıca 4’lü bir turnuva yapıldı. Turnuvanın ardından, Ligde ve turnuvada dereceye giren takımlarımızın kupa ve ödülleri TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar ve 50 Yaş Üstü Türkiye Master Lig Başkanımız Ferruh Karataş eşliğinde sahiplerine verildi.

Başarılı bir sezon geçirerek 15 puanla farklı şekilde lider olan Boğaziçi Masterler takımına kupasını ve  şampiyon takımın tüm oyuncularına TÜMSO’nun özel tasarım madalyaların TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar verdi.

Ligi ikinci olarak tamamlayan Çengelköy Masterler’ın kupasını  TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kumbasar takımları adına Ogün Oğan ve Mürsel Ekmen’e verdi.

Ligi üçüncü olarak tamamlayan Alibeyköy Masterler Takımı, üçüncülük kupasını takımı adına Ergun Ofluoğlu, Çengelköy Masterler takımından Selim Ceylan’ın elinden aldı.

Centilmenlik kupasının sahibi olan Kadıköy Masterler takımına kupasını, ligin tüm maçlarını yöneten başarılı hakemimiz Mehmet Ağaçlı verdi. Kupayı takımı adına Gültekin Toklucu aldı.

Ve iki gol kralının çıktığı ligde, Alibeyköy Masterler takımından Hasan Yavuz Çoban Kupasını, bayan futbolunun önemli isimlerinden Lalezar Valieva’dan…

Çengelköy Masterler takımından Cemal Oral ise TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Kumbasar’dan aldı.

Ligin tamamlanmasının ardından yapılan dörtlü turnuvada, sonradan dahil olan ve turnuvanın şampiyonluğunu kazanan Kozyatağı Masterler Takımı oldu. Kozyatağı Masterler takımına katılım kupasını, Kadıköy Masterler Takımından Faruk Çavuşoğlu, takımı adına Nusret Ertürk’e verdi.

Ve işte kupa ve ödül töreninden güzel anlar…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …