TÜMSO / HABERLER / Tmsl, Rumeli Üsküp Football Master Cup Turnuvasında

Tmsl, Rumeli Üsküp Football Master Cup Turnuvasında

“Invest Macedonia” tarafından düzenlenen “Rumeli Üsküp Football Master Cup” uluslararası Master ve Veteran Futbol Turnuvası, TÜMSO’nun desteği ile 12-17 Eylül 2017 tarihleri arasında yapılacak.

TMSL 40+ ligi 2016-2017 Türkiye Şampiyonu Kırklareli Masterler ve TMSL 50+ liginden karma takımımız Makedonya ya giderek Rumeli Üsküp Football Master Cup turnuvasına katılacaklar.

Invest Macedonia sorumlusu Alev Süleyman ile TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar yaptıkları görüşmelerle iki organzasyonun iş birliği içinde olması ve yeni organizasyonlarda ortak çalışılması konularında mutabakata vardılar.

“Rumeli-Üsküp Master Futbol Turnuvasına” katılacak olan TMSL Türkiye şampiyonumuz Kırklareli Masterler takımı ile birlikte özel davetiye ile Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’da davet edildi.

Kırklareli Masterler ve Veteranlar Spor Kulübü Derneği Başkanı Hikmet Yıldırım ve Dernek Başkan Yardımcısı Mesut Gövce ile birlikte Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu’nu ziyaret ederek, Kesimoğlu’nu düzenlenecek olan turnuvaya davet ettiler.

Kırklareli’nde önemli bir yere sahip olan Kırklareli Masterler ve Veteranlar kulubü katılacakları turnuva öncesi ilin önemli isimleri tarafından tam desteklerini alarak turnuvaya hazırlanıyor.

Kırklareli Milletvekili Selahattin Minsolmaz

 

Kırklareli Valisi Orhan Çiftçi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …