TÜMSO / HABERLER / TÜMSO, Gücüne Güç Katıyor

TÜMSO, Gücüne Güç Katıyor

Türkiye’nin önde gelen Master ve Veteran Spor Organizasyonları düzenleyen kuruluşu TÜMSO, bünyesine önemli bir yönetici daha kattı.

TMSL (Türkiye Master Süper Ligi) altında toplanan ve Türkiye genelinde bölgesel düzenlenen 37, 40 ve 50 yaş master futbol liglerinin başkanlığına Erkan SOYYİĞİT getirildi. Master Futbol camiasında sevilen ve sayılan bir isim olan Erkan SOYYİĞİT, tekstil sektöründe firma sahibi ve uluslar arası organizasyonlar düzenliyor.

TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KUMBASAR, TMSL Başkanı Erkan SOYYİĞİT, TÜMSO Yönetim Kurulu ve çalışanları ile iftar yemeğinde bir tanışma toplantısı düzenledi.

Toplantıya; Disiplin Kurulu Başkanımız Levent KÖSE, TMSL 50+ Lig Koordinatörü Ferruh KARATAŞ, Bilgi Sistem Sorumlusu Şahin AYDEMİR, TÜMSO Editörü Gül TUNCAY, ADG’nin (Amatörün Dünyası) sahibi ve Canlı Yayın çekimlerini gerçekleştiren Hakan ERTÜRK katıldı.

master-veteran

Tanışma toplantısında konuşan Mustafa KUMBASAR; bugüne kadar kaliteden ve adaletli yönetimden ödün verilmeden sürdürülen çalışmaların aynı çizgide devam edileceğini, Erkan SOYYİĞİT’le beraber TMSL ligi için düşünülen projelerin hızla hayata geçirilerek Türkiye’de ve Uluslar arası platformda örnek gösterilecek bir kuruluş olma yolunda ivme kazanacağını aktardı.

TMSL Başkanı Erkan SOYYİĞİT’te söz alarak; Master ve Veteran camiasının yaşadığı sıkıntıların farkında olduğunu, zaten bu anlamda TÜMSO’nun önemli bir yol kat ederek takımların taktirini topladığını, yeni sezonlarda TÜMSO’nun çizgisini devam ettirerek kalite çıtasını üst seviyelere taşımak ve yeni projeleri hayata geçirmek istediğini söyledi.

Erkan SOYYİĞİT tanışma toplantısına arkadaşları -ünlü ses sanatçıları- Oktay ERTUĞRUL ve eşi Umut AKYÜREK’le birlikte katıldı. Beşiktaş Masterler takımında da oynayan Oktay ERTUĞRUL, yeni sezonda TMSL liginde oynayacak.

TMSL Ligi başkanı olan Erkan SOYYİĞİT’e TÜMSO ailesi olarak tekrar hoş geldiniz diyor başarılar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …