TÜMSO / HABERLER / TÜMSO, Şehidimiz Göktan ÖZÜPEK Anısına Dostluk Maçı Organize Ediyor

TÜMSO, Şehidimiz Göktan ÖZÜPEK Anısına Dostluk Maçı Organize Ediyor

Fırat Kalkanı Harekatı’nda El-Bab’da şehit düşen ve kısa süre önce dünya evine giren Kırklarelili Jandarma Astsubay Göktan ÖZÜPEK adına, Kırklarelinde dostluk maçı organizasyonu için yetkililerle görüşüldü.

TÜMSO tarafından Fırat Kalkanı Harekatı’nda El-Bab’da şehit düşen ve kısa süre önce dünya evine giren Kırklarelili Jandarma Astsubay Göktan ÖZÜPEK anısına organize edilen ve Nisan ayında yapılması planlanan organizasyonun detayları Kırklareli Valisi Esengül CİVELEK, Cumhuriyet Başsavcısı İlyas YAVUZ, Belediye Başkan Yardımcısı Aydemir CAN ve Emniyet Müdürü Erkin ADALAR ile görüşüldü.

Kırklareli Valisi Esengül CİVELEK

TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa KUMBASAR, Başkan Yardımcısı ve Disiplin Kurulu Başkanımız Levent KÖSE ile birlikte gerçekleşen ziyaretlerde kendilerini Kırklareli Masterler yönetimi de yalnız bırakmadı. Kırklareli Masterler Başkanı Hikmet YILDIRIM, takım oyuncuları Alparslan SARI ve Ergin YASAK’ta refakat ettiler.

Cumhuriyet Başsavcısı İlyas YAVUZ
Cumhuriyet Başsavcısı İlyas YAVUZ

Organizasyonu memnuniyetle karşılayan yetkililer, her türlü desteği vereceklerini ilettiler. Kırklareli Valisi Esengül CİVELEK’in başlama vuruşunu yapacağı karşılaşmada Cumhuriyet Başsavcısı İlyas YAVUZ’da bu karşılaşmada forma giymek istediğini söyledi.

Belediye Başkan Yardımcısı Aydemir CAN

Kırklareli Masterler, Lüleburgaz Masterler ve Çanakkale Masterler karması ile Hunca Masterler, Rize Masterler, Görele Masterler, Paşalimanı Masterler ve Sarıyer Ada Masterler karmasından kurulu iki karma arasında yapılacak karşılaşmada Kırklareli’nin önemli yöneticileri de forma giyecek.

Kırklareli Emniyet Müdürü Erkin ADALAR

Ayrıca kurulacak standlarda El-Bab’a gönderilmek üzere giyecek ve Kızılay çadırlarında kan bağışında bulunabilecekler.

Kırklareli’ndeki ziyaretlerin ardından şehidimizin ailesi ve kabri de ziyaret edildi. Şehidimiz Göktan ÖZÜPEK’in annesi Sevim ÖZÜPEK, Eşi Hemşire Merve ÖZÜPEK ve Ablası Emine AKKERVAN, TÜMSO  ve Kırklareli Masterler yöneticilerini evlerinde misafir ettiler. Kendilerine Türk bayrağı desenli anı hediyesi taktim edilerek başsağlığı dilendi ve organizasyon hakkında bilgi verildi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …