TÜMSO / HABERLER / TÜMSO Türkiye Kupasının İlk Şampiyonu, BOĞAZGÜCÜ MASTERLER

TÜMSO Türkiye Kupasının İlk Şampiyonu, BOĞAZGÜCÜ MASTERLER

Bu yıl ilki düzenlenen TÜMSO Türkiye Kupası organizasyonu 25-28 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya-Side, Starlight Resort Hotel’de yapıldı. Boğazgücü Masterler, Paşalimanı Masterler, Sancaktepe Masterler, Sarıgazi Masterler, Pamukkale Masterler ve Deha Masterler takımlarının mücadele ettiği ve lig usulü ile oynanan TÜMSO Türkiye Kupasında, Çanakkale temsilcisi Boğazgücü Masterler takımı Şampiyon oldu.

Ödül töreninde TÜMSO Türkiye Kupasına katılan ve mücadele eden Boğazgücü Masterler, Paşalimanı Masterler, Sancaktepe Masterler, Sarıgazi Masterler, Pamukkale Masterler ve Deha Masterler takım yöneticilerine organizasyona katılımlarından ve centilmence mücadelelerinden dolayı TÜMSO Yönetim kurulu başkanı Mustafa Kumbasar birer teşekkür plaketi taktim etti.

Boğazgücü Masterler takımına Şampiyonluk kupasını, Beşiktaş ve Milli Takımın efsane ismi Ali Eren Beşerler verdi. Ali Eren Beşerler kupayı vermeden önce bir konuşma yaparak TÜMSO Türkiye Kupası organizasyonunun kalitesinden, gelecekte Master-Veteran camiasına katacağı değerlerle ilgili düşüncelerini aktarırken, TÜMSO Türkiye Kupasında mücadele eden takımları ve şampiyon olan Boğazgücü Masterler takımını tebrik ederek TÜMSO Yönetim kurulu başkanı Mustafa Kumbasar ve TÜMSO çalışanlarına teşekkür etti.

Ali Eren Beşerler Boğazgücü Masterler takımına Şampiyonluk kupasını vermeden önce, yıllardır TÜMSO’nun yanında ve destekçisi olan HUNCA KOZMETİK Türkiye Satış Direktörü Seyhan Dinç, her sene Şampiyon olan ve dereceye giren futbolcular için gönderdiği HUNCA KOZMETİK ürünlerinden oluşan hediye paketlerini ve özel olarak tasarlanan TÜMSO birincilik madalyalarını verdi.


Ardından şampiyonluk kupasını Boğazgücü Masterler takım oyuncularına teslim eden Ali Eren Beşerler, Şampiyonluk kupasının alan Boğazgücü Masterler takımının sevincine ortak oldu.

TÜMSO Türkiye Kupasında şampiyon olan Boğazgücü Masterler takımı ile şampiyonluk maçına çıkarak ikinci olan Paşalimanı Masterler takımı TÜMSO ikincilik madalyası ve kupasını Türkiye Master Süper Lig başkanı Erkan Soyyiğit’tin elinden aldı.

En İyi Teknik Direktör ödülünü Şampiyon olan Boğazgücü Masterler hocası Necip Fazıl Bayram ödülünü TÜMSO Trakya bölge sorumlumuz Mesut Gövce’nin elinden aldı.

Gol krallığı yarışında Boğazgücü Masterler takımından Ahmet Üçüncü ve Paşalimanı Masterler takımından Sacit Savaş attıkları 6’ar golle Gol Krallığı ödülünü paylaştılar. İki oyuncunun da ödülünü TÜMSO Yönetim kurulu üyesi Ferruh Karataş verdi.

TÜMSO Türkiye Kupası karşılaşmalarını iyi niyetleri ile yöneten hakemlerimiz adına Boğazgücü Masterler-Paşalimanı Masterler maçını yöneten Fırat Ülgen, Aykut Çobanoğlu ve Ulaş Karaca’ya teşekkür plaketlerini ve HUNCA KOZMETİK hediye paketlerini TÜMSO Yönetim kurulu üyesi Ferruh Karataş verdi.

Ödül töreninin sona ermesi ile dereceye giren takımlarımız ve TÜMSO yönetim kadrosu birlik, beraberlik ve dostluk adına objektiflere poz verdiler.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …