TÜMSO / HABERLER / TÜMSO Yönetimi Spor Penceresi Programına Katıldı

TÜMSO Yönetimi Spor Penceresi Programına Katıldı

Tek Rumeli TV’de her Perşembe günü yayınlanan ve Mehmet Çelik’in sunduğu Spor Penceresi programının bu haftaki konukları, TÜMSO Yönetim kurulu üyeleri, oyuncu ve takım yöneticileriydi.

Programa TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar, Türkiye Master Süper Ligi Başkanımız Erkan Soyyiğit, TÜMSO Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Laleli, Beşiktaş Masterler Başkanı Oktay Ertuğrul, Beşiktaş Masterler takım oyuncularından İsa Bosna, Ayhan İpek ve 50 Yaş Türkiye Master Süper Ligi takımlarından Kadıköy Masterler takım kaptanı Tekin Toklucu katıldılar. Ayrıca telefon bağlantısı ile Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, TÜMSO Yönetim Kurulu üyemiz Osman Balcı ve Doğu Karadeniz Bölge sorumlumuz Şeref Yerebakan katıldılar.

2 Saat süren program boyunca Türkiye Master Süper Ligi başkanımız Erkan Soyyiğit; 40 ve 50 yaş liglerinin statüleri, diğer liglerden farklı yanları, verilen hizmetleri ve yeni sezondaki hedeflerini anlatarak, Mehmet Çelik’in sorularını yanıtladı.

TÜMSO Yönetim Kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar ise TÜMSO’nun genel yapısını, sosyal sorumluluk projelerindeki yerini ve düzenlenen organizasyonlar hakkında bilgi verdi.

Kadıköy Masterler kaptanı Tekin Toklucu, yer aldıkları 50 Yaş Master Süper Ligindeki memnuniyetlerini aktararak iki sezondur yer aldıkları ligimizin kalitesini dile getirdi.

Beşiktaş Masterler Başkanı Oktay Ertuğrul sporcu kimliğinin yanında sanatçı kimliği ile de programa renk katarak birbirinden güzel eserleri seslendirdi. Ayrıca İran Şöhretler karması ile yapılan maçın öneminden bahsederek bu tür organizasyonların Türkiye Master Süper Ligine katacağı kalitenin önemini vurguladı.

Programın ikinci bölümünde katılan TÜMSO Yönetim Kurulu üyemiz Cenk Laleli, Türkiye Master Süper Liginin ortaya koyduğu projelerin meyvasını gelecek sezonlarda mutlaka karşılığının olacağını ve her sezon yeni katılımlarla büyüyerek bir marka olunacağını aktardı.

Beşiktaş Masterler oyuncusu İsa Bosna ve Ayhan İpek Türkiye Master Süper Liginde yer almalarının verdiği memnuniyeti ve kalitesini aktardıktan sonra İsa Bosna takımı adına Spor Penceresi program sunucusu Mehmet Çelik’e teşekkür plaketini takdim ettiler.

Tek Rumeli TV’nin sahibi Atilla Baykal’da stüdyoya gelerek katılım sağlayan tüm konuklara başarılar diledi ve hatıra fotoğraflarına yer aldı.

Başarılı sunumu ve yönetimi ile Mehmet Çelik’in sunduğu Spor Penceresi programından güzel anlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …