TÜMSO / HABERLER / TÜMSO’DAN KIRKLARELİ’NE ANLAMLI ZİYARET

TÜMSO’DAN KIRKLARELİ’NE ANLAMLI ZİYARET


2017 yılında Kırklareli’nde kurulan TÜMSO Kırklareli Futbol Akademisi öğrencilerinin, TÜMSO’ya gönderdikleri davet üzerine TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar, 50 Yaş Üstü Türkiye Master Süper Lig Başkanımız Ferruh Karataş Kırklareli’ne anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi.

Sporcular antrenman sırasında ziyaret edilirken, sporcuların aileleriyle de sohbet etme imkanı bulundu. Antreman öncesi sporculara  özel olarak hazırlanan sırt çantaları ve antrenman konçları hediye edildi.

Antrenman sonrası Kırklareli Masterler Derneği’nin iftar davetine katılan TÜMSO yetkilileri iftar sonrası TÜMSO Karma Takım Antrenörü Alparslan Sarı ile birlikte bayram sonrası gerçekleştirilecek dostluk maçının detaylarını görüştü.

Ayrıca TÜMSO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Kumbasar 17 Haziran’da yapılacak olan Kavaklı Yağlı Güreşleri’ne katılacak pehlivan Tolga Baldan’a sponsor oldu. Kavaklı Yağlı Güreşleri’nde Tolga Baldan’a başarılar dileriz.

Dolu dolu geçen bir günün ardından, Kırklareli Masterler Dernek  Başkanı Hikmet Yıldırım, Başkan Yardımcısı Mesut Gövce ve değerli üyelerden Ali Ozan Araç, Ergin Yasak ve Alparslan Sarı’ya gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

           

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …