TÜMSO / HABERLER / Türkiye Master Oyunlarında Şampiyonlar Belli Oldu

Türkiye Master Oyunlarında Şampiyonlar Belli Oldu

Bu yıl ikincisi düzenlenen ve Antalya Limak Limra Otel’de gerçekleşen Türkiye Master Oyunları; Futbol, Ayak Tenisi, Masa Tenisi ve Yarı Maraton olmak üzere 4 branşta gerçekleşti.

5 gün süren Master Oyunlarının son günü Limak Limra Otelin balo salonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takım ve sporculara kupa ve madalyaları verildi.

Her yıl olduğu gibi bu yılda bizleri yalnız bırakmayan Türkiye’nin önemli kozmetik firması Hunca Kozmetik, branşlarında şampiyon olan takım ve sporcular için Hunca ürünlerinden oluşan hediye paketlerini gönderdi.

Tören öncesi Van Masterler takım başkanı Enver Azbay, güzel bir jest yaparak futbol branşında mücadele eden tüm takım başkanlarına takımının arması ile TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar ve Türkiye Master Süper Ligi Başkanımız Erkan Soyyiğit’e teşekkür plaketi taktim etti.

Turnuvanın Şampiyonu olan Beşiktaş Masterler, takım başkanı Oktay Ertuğrul tarafından birincilik kupasını, sayısız birincilikleri ve rekorları olan Maraton Şampiyonumuz Çiçek Solon Şensoy’dan aldılar.

Turnuvada averajla ikinci olan Van Masterler takımına kupa, madalya ve hatıra futbol topunu Türkiye Master Oyunları ve TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar verdi.

Turnuvada üçüncü olan Paşalimanı Masterler takımına kupa, madalya ve hatıra futbol topunu Türkiye Master Oyunları ve TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar verdi.

Turnuvayı hiç kart görmeden tamamlayan ve centilmenlik kupasına hak kazanan Eruh Belediye Masterler takımına kupasını sayısız birincilikleri ve rekorları olan Maraton Şampiyonumuz Oktay Şensoy verdi.

Türkiye Master Süper Ligi Doğu Karadeniz bölge sorumlumuz Şeref Yerebakan Muş 1071 Veteranlar takımına katılım kupası, madalya ve futbol topunu verdi.

12 golle turnuvayı gol kralı olarak tamamlayan Van Masterler başkanı ve oyuncusu Enver Azbay’a; gol krallık kupasını, anı madalyasını, Hunca hediye çantasını ve hatıra futbol topunu Beşiktaş Masterler başkanı Oktay Ertuğrul verdi.

Ayak Tenisinde şampiyon olan Muş 1071 Veteranlar takımı kupa, madalya ve hediyelerini Eruh Belediye Masterler  başkanı Abdurrahman Dayaynan’ın elinden aldılar.

Masa tenisi branşı 50 yaş grubunda şampiyon olan Metin Zorbey’e kupa ve madalyasını Van Masterler başkanı Enver Azbay verirken, ikinciliği kazanan Şeref Yerebakan, üçüncülüğü kazanan Fatin Eyüpoğlu’na da madalyalarını ve Hunca’nın hediyelerini verdi.

Masa Tenisi 30-40 yaş grubunda şampiyon olan Fuat Ceylan’a kupa ve madalyasını Muş 1071 Veteranlar takım başkanı Kurtuluş Çalışal verirken, ikinliği kazanan Mustafa Zorer, üçüncü olan Barış Tice’yede madalyalarını ve Hunca’nın hediyelerini verdi.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …