TÜMSO / HABERLER / Türkiye Şampiyonası Programı Belli Oldu

Türkiye Şampiyonası Programı Belli Oldu

2017-2018 sezonu Türkiye Master Süper Ligi’nin, beklenen Türkiye Şampiyonası programı belli oldu. Şampiyona, Antalya-Side Starligt Resort Hotel’de yapılacak.

Başarılı bir sezon geçiren ve taktir toplayan Türkiye Master Süper Ligi, adına ve kalitesine yakışır şekilde Türkiye Şampiyonasını organize etmek için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Uzun süredir yapılan araştırmalar ve görüşmeler sonunda Türkiye Şampiyonasının Antalya’nın en prestijli otellerinden Starligt Resort Hotel’de yapılmasına karar verildi.

23-29 Nisan 2018 tarihleri arasında yapılacak Şampiyona takviminin detayları ve Şampiyona Talimatının duyurusu ilerleyen günlerde yapılacak. Titizlikle yürütülen organizasyon çalışmalarında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması, takımlarımızın keyifli bir organizasyon geçirmesi adına bir çok detay netleştirilmeye çalışılıyor.

Diğer taraftan netleşen oda ücretleri şu şekilde olacak:

1 Kişilik oda fiyatı 260 TL
2 Kişilik odada tek kişi fiyatı 170 TL
3 Kişilik odada tek kişi fiyatı 160 TL

İşte Türkiye Şampiyonasının yapılacağı Starligt Resort Hotel’in tanıtım görselleri:

FUTBOL SAHALARI

Lolium ve Bermuda tipi çim ile çimlendirilmiş 4 adet profesyonel futbol sahası. 3 saha gece ışıklandırmalı, drenaj sistemine ve 1000 kişi kapasiteli tribüne sahip.

GENEL GÖRÜNÜM

GENEL GÖRÜNÜM

LOBİ

LOBİ

ODALAR

ODALAR

RESTORANLAR

RESTORANLAR

HAVUZLAR

HAVUZLAR

AQUAPRK

AQUAPRK

SPA/HAMAM

SPA/HAMAM

ÇOCUK KULÜBÜ

ÇOCUK KULÜBÜ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

50 Yaş Üstü Türkiye Master Süper Lig Şampiyonu Boğaziçi Masterler Takımı Oldu

Türkiye Master Spor Organizasyonları (TÜMSO) tarafından dördüncüsünün düzenlendiği 50 Yaş Üstü Türkiye Master Süper Ligi’nin …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir