TÜMSO / HABERLER / Türkiye Şampiyonası Programı Belli Oldu

Türkiye Şampiyonası Programı Belli Oldu

2017-2018 sezonu Türkiye Master Süper Ligi’nin, beklenen Türkiye Şampiyonası programı belli oldu. Şampiyona, 23-29 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya-Side Starligt Resort Hotel’de yapılacak.

Başarılı bir sezon geçiren ve taktir toplayan Türkiye Master Süper Ligi, adına ve kalitesine yakışır şekilde Türkiye Şampiyonasını organize etmek için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor.

Uzun süredir yapılan araştırmalar ve görüşmeler sonunda Türkiye Şampiyonasının Antalya’nın en prestijli otellerinden Starligt Resort Hotel‘de yapılmasına karar verildi.

23-29 Nisan 2018 tarihleri arasında, 12 takımın mücadele edeceği ve Türkiye Master Süper Ligi şampiyonunun belirleneceği organizasyonun tüm detayları titizlikle hazırlanarak Şampiyona Talimatı oluşturuldu.

Oyun kuralları, katılım şartları, maç programı ve diğer detayların yer aldığı ŞAMPİYONA TALİMATI‘nı incelemek için aşağıdaki linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Ayrıca Şampiyonaya katılım hakkı kazanan takımlarımız aşağıda linki bulunan OTEL KATILIM FORMU‘nu doldurduktan sonra otel girişinde TÜMSO yetkililerine teslim etmeleri gerekmektedir.

ŞAMPİYONA TALİMATI OTEL KATILIM FORMU ÖN KAPORA ÖDEME

Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan takımlarımız otel rezervasyonu için 2.000 TL ön ödeme yapmaları gerekmektedir. Ön ödemeyi site üzerinden yapmak için BURAYA tıklayınız.
Diğer taraftan netleşen oda ücretleri şu şekilde olacak:

1 Kişilik oda fiyatı 260 TL
2 Kişilik odada tek kişi fiyatı 170 TL
3 Kişilik odada tek kişi fiyatı 160 TL

İşte Türkiye Şampiyonasının yapılacağı Starligt Resort Hotel’in tanıtım videosu ve görselleri:

FUTBOL SAHALARI

Lolium ve Bermuda tipi çim ile çimlendirilmiş 4 adet profesyonel futbol sahası. 3 saha gece ışıklandırmalı, drenaj sistemine ve 1000 kişi kapasiteli tribüne sahip.

NOT: Tüm takımlarımızın her gün 1 defa forma seti (forma, şort, tozluk) ücretsiz olarak yıkanacaktır.

GENEL GÖRÜNÜM

GENEL GÖRÜNÜM

LOBİ

LOBİ

ODALAR

ODALAR

RESTORANLAR

RESTORANLAR

HAVUZLAR

HAVUZLAR

AQUAPRK

AQUAPRK

SPA/HAMAM

SPA/HAMAM

ÇOCUK KULÜBÜ

ÇOCUK KULÜBÜ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …