TÜMSO / HABERLER / Ulusal Yayın İçin Kanal T ile Görüşüldü.

Ulusal Yayın İçin Kanal T ile Görüşüldü.

kanal-t
Soldan Sağa (İdris KESKİNCİ, İlker KARACA, Mustafa KUMBASAR)

TÜMSO Yönetim Kurulu başkanımız Mustafa KUMBASAR, KANAL T yayın yönetmeni İlker KARACA ile Türkiye Master Games Organizasyonunun tanıtımı ile ilgili görüşme yapmak için ziyarette bulundu. İzlemesi gereken yollarla ilgili bilgi veren İlker KARACA, doğru ve etkili tanıtımın hangi unsurlara bağlı olduğunu bizimle paylaştı.

Samimi bir ortamda geçen görüşmeye daha sonra KANAL T’nin kurucusu İdris KESKİNCİ‘de katıldı. Devam eden süreçte ise KANAL T ile yapılması düşünülen yayınlar hakkında konuşuldu.

Kadrosunda birçok deneyimli ismi bulunduran Kanal T, yayın politikasıyla ve kalite anlayışıyla Türk seyircisine yeni bir alternatif sunuyor.

Ulusal düzeyde yayın yapacak olan KANAL T, yediden yetmişe herkese ve toplumun her kesimine hitap eden programlarıyla haberde, eğlencede, sporda ve sosyal içerikli yayınlarda ekranlardaki kalite çıtasını yükseltmeyi hedefliyor.

Birçok vakıfta ve dernekte üst düzey yöneticilik yapmış olan, iş adamı İdris KESKİNCİ tarafından kurulan KANAL T’nin genel yayın yönetmenliğini İlker KARACA yapıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İMAJ SPONSORUMUZ HUNCA KOZMETİK

2018-2019  sezonunda Türkiye Master Süper Lig takımlarını sürpriz hediyeler bekliyor. Ligimizin geçen 3 yılında da …