TÜMSO / HABERLER / Yenilevent Konaklar Master Takımı da TMSL Liginde

Yenilevent Konaklar Master Takımı da TMSL Liginde

Kurt Hoca Recep Aykutalp’in çalıştırdığı Yenilevent Konaklar Master takımı da Türkiye Master Süper Ligi’nde mücadele edecek.

Hazırlık maçı sonrası Levent semtinde bir araya gelen TMSL Başkanımız Erkan Soyyiğit, Yenilevent Konak Master Takım başkanı İbrahim Dülgar, yılların tecrübesi tanınmış hoca Recep Aykutalp ve takım yöneticisi Recep Ertuğrul Adıgüzel, Yenilevent Konaklar Master takımını Türkiye Master Süper Liginde mücadele edeceği sözleşmeyi imzaladılar. Lige katılım sözleşmesi imzalanırken, TÜMSO yönetim kurulu başkanımız Mustafa Kumbasar’da yer aldı.

Bayram sonrası lig çalışmalarına hız veren Erkan Soyyiğit, güçlü ve kaliteli takımları Türkiye Master Süper Liginde bir araya getirerek Türkiye ve Yurtdışında marka değeri oluşturmayı hedeflediğini söyledi.

Yenilevent Konaklar Master takımınında bu kalitede olduğunu söyleyen Erkan Soyyiğit, ayrıca İstanbul Amatör liglerdeki bir çok kulüple çalışan, kariyeri başarı ve kupalarla dolu olan ve çevresinde beyefendi kişiliği ile tanınan, büyük kulüplerde futbol oynayan bir çok Profesyonel ve Amatör futbolcusu yetiştiren, futbol camiasında duayen olmuş Recep Aykutalp’inde aramızda olmasından duyduğu memnuniyeti de iletti.

Yenilevent Konaklar Master takımına hoş geldin diyor ligde başarılar diliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

LİGİMİZE 5.STAD DESTEĞİ PAŞABAHÇE SPOR KULÜBÜNDEN

Türkiye Master Süper Lig yeni sezon hazırlıklarına hızla devam ediyor. Anadolu yakası takım sayısı 24‘e …